Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ,hogy tök szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ,hogy tök szép lány vagyok mégsem közelednek felém a pasik? 21/l

Figyelt kérdés

Szép lánynak tartom magam (nem nagyképűség, csak tisztában vagyok a tulajdonságaimmal) mások is mondták már ,hogy gyönyörű vagyok és hogy nagyon szívesen cserélnének velem kinézetet stb.. De sajnos azt vettem észre ,hogy a fiúk mégsem közelednek felém, csak bulikban leginkább de azok a pasik nem vonzanak.. Minden sráccal jól el tudok beszélgetni, nem vagyok frusztrált, meg semmi.Nem értem miért nem érdeklem a fiúkat, amikor még a személyiségemet is sokan dicsérik. Az igaz ,hogy nem vagyok plázacica (persze szeretem a csinos ruhákat) ,de attól még adok magamra, odafigyelek a megjelenésemre. Mi lehet a baj?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. febr. 21. 13:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%
Mi van ha csak simán tisztában van a küseje adta adottságainak. 27N
2021. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
Az a visszataszító dolog, hogy a mai világban büdös az öndicséret, főleg, ha még igaz is. Az embereknek nem jó semmi, az se, ha ócsároljuk, de az se, ha dícsérjük magunkat. Az a legjobb, ha meg se szólalunk, abba talán nem lehet annyira belekötni.
2021. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
59%

Anyámék nekem is azt mondják hogy szép vagyok, meg hat évesen én is ezt hittem, de ettől még nem igaz.

De ne keseredj el, a szépség amúgy is múlékony.

N

2021. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
66%

Te valaszoltad meg a saját kérdésed kérdező.


Márpedig benne van a kérdésedben, hogy ha közelednek is feléd de te nagyon válogatós vagy és egyik sem jó neked.


Az tök mindegy hogy buliban vagy máshol akarnak közeledni feléd.


Idézek tőled : '' De sajnos azt vettem észre ,hogy a fiúk mégsem közelednek felém, csak bulikban leginkább de azok a pasik nem vonzanak,,

2021. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
36%
24#. Itt a vége ennek a kérdésnek. Tényleg így van ahogy írtad. Várja a kisasszony a szőke herceget fehér lovon mert neki az jár mert ő egy tök szép lány. Közben sajnos csak az átlagos Jóskák szemelik ki akik neadj isten rendesek is lennének vele de ez kevés mert ő olyan tök szép lány hogy a sármos vállalkozó alfahímeket érdemli hogy magassarkú-miniszoknya-vasalt haj kombóban pöffeszkedjen és lenézősködjön a Merdzsóban...
2021. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
43%
#25 ez egy bèjemwès lány, ájfonnal
2021. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
35%
Van egy sanda gyanúm
2021. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
19%
#27 Hogy randa!?🤷🏻‍♂️:D
2021. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es: Teljesen jogos az észrevételed, ugyanis azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a diszkóban rám nyomuló pasik egyrészt már annyit ittak hogy még a konnektort is szépnek látják, másrészt meg olyan szövegekkel jönnek ,hogy "na feljössz egy menetre?".. és ezért lepattintom őket. Nem azért nem vonzanak mert csúnyák lennének, mert nem azok (szerintem amúgy sem létezik csúnya ember ,csak igénytelen) hanem mert neander-völgyi módjára próbálnak közeledni felém.

Szerintem a belső fontosabb mint a külső, de tudom, hogy a férfiaknak tetszenek a szép nők. Ezért nem értem miért nem közelednek felém a NORMÁLISABBAK.

Az értékes válaszokat nagyon szépen köszönöm. Azok a válaszolók akiknek a mondandója észrevehetően önbizalomhiányból és rosszindulatból fakad mondanám, hogy találják meg magukban a jót, fejlesszék önmagukat, ha valami miatt nem elégedettek, akkor változtassanak.

2021. febr. 21. 23:01
 30/33 anonim ***** válasza:
45%
De sablon pszicho szöveg ez a változtass duma 😂😂😂
2021. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!