Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy külsőre valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy külsőre valaki nem tud magához hasonlóan helyes párt találni, mert más tulajdonságai nem olyan vonzóak?

Figyelt kérdés
Arcra jól néz ki valaki (és testalkatra is rendben van), de képtelen legalább saját magához hasonlóan kinéző vonzóságú párt találni egyéb tulajdonságok miatt?
2021. febr. 23. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Egyéb tulajdonságok:

- férfi az illető

És ennyi elég is a fenti jelenséghez.

2021. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, biztosan ezért van annyi átlagos férfi kapcsolatban. Tovább megyek: annyi lelki nyomorult pszichopata férfi is, aki veri a barátnőjét, feleségét, csalja a párját, de minimum nem csinál otthon semmit. Elég itt a kérdéseket olvasni, kiknek van nője. És nem, ezek nem az adoniszok. Társkeresőn rengeteg párkapcsolatban élő pasi hajt rám, egyik sem különösebben jó pasi de olyan magabiztosan nyomul, agyam eldobom.
2021. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

letezik igen.

de az is lehet, hogy csak tulertekeli magat es kozel sem nez ki annyira jol kulsore, mint hiszi.

2021. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes ez, hogy aki lelki nyomorult, az pszichopata. Én is be lettem állítva annak, pedig soha egy nőt sem bántottam, és nem is bántanék. Erről az első, 6 éves kapcsolatom is tanúbizonyságot tesz. Évek óta nincs komoly barátnőm, 1 éve home office-ban vagyok, egyedül élek, persze, hogy totál kivagyok már, és sokszor rájuk zúdítom, hogy mennyire szar nekem. Illetve felkapom a vizet az eltűnéseken, nem válaszolásokon. Ha iszom, sokszor sírhatnékom támad. Utálok egyedül lenni, már életem végéig a szerelmem mellett szeretnék ébredni, közös programokat csinálni, szeretni és szeretve lenni. Ezzel megoldódna az összes lelki bajom, mert ezeket mind a kapcsolat hiánya okozta. És lehet mondani, hogy legyek egyedül is boldog, de az ember társas lény, és a többség igenis kapcsolatban van, vagy törekszik rá. Mivel látszik rajtam a kétségbeesettség és a végtelen szeretethiány, létrehoztak egy csoportot ellenem, hogy elvegyék a kedvem a társkereséstől. Múlt hétvégén is megszívattak a trollok egy kamu profilról. És ezt biztosra tudom, mert egyszer valaki leírta nekem, hogy pszichopata vagyok, és a hírem messze megelőz...
2021. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Mivel más tulajdonságok a párkeresésnél nem igazán számítanak, így nincs ilyen.
2021. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem ismerlek, de véletlenül senki ellen nem hoznak léte egy csoportot, hogy elvegyék a kedvét a társkereséstől. Valószínűleg egy zaklató vagy és észre sem veszed.Én is évek óta egyedül vagyok nőként, és nem mindig sikerül boldognak lenni, mert az ember társas lény, de el tudom foglalni magam és élni az életemet normálisan, és társkeresésnél sem vagyok kétségbeesett.
2021. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1. XD, köszi már minden világos.


2. Szóval sok olyan is van, aki külsőre nem annyira vonzó, de más dolgokban pedig az és ezért sikeres? Akkor gondolom ennek az ellenkezője is létezhet,valóban.


3. De, a visszajelzések alapján jól néz ki. Első látásra sok ellenkező neműnek szokott tetszeni. Az ismerkedések elején nem szokott gond lenni.


4. Kezelned kellene a társfüggőségi és esetleges alkoholfüggőségi problémáidat szakemberrel. Az alap, hogy soha többé ne igyál alkoholt. Akár függők csoportja, akár addiktológiai tanácsadó, akár pszichológus.


Lehetséges, hogy a szüleid pl nem szerettek eléggé, vagy nem tudták kimutatni a szeretetüket, ezért vagy ilyen? Ezeket lehet kezeltetni, nem kell örökre ilyen maradj.

2021. febr. 23. 11:45
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

"Létezik, hogy külsőre valaki nem tud magához hasonlóan helyes párt találni, mert más tulajdonságai nem olyan vonzóak?"


Hát az biztos, hogy egészséges énképed az nincs és enyhén egoista vagy.

2021. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
A tarskereses egy softskill. Egy osszetett softskill. Aki azt gondolja, hogy a kinezet mindennek az alapja, annak nem lesz kapcsolata az ellenkezo nemmel.
2021. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

#9

Pedig de, a kinézet az alapja.

Személyesen ismerek nem 1 és nem 2 olyan srácot, aki azért van kövér nővel, mert a jobbak mind elhajtották.

Ne nézzük már egymást hülyének.

A csinosabb lányok mind válogatnak, mert megtehetik és kész.

Az pedig nem úgy működik, hogy te csúnya vagy, de majd ilyen meg olyan jellemmel ezt kompenzálod.

2021. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!