Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen nem volt kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem volt kapcsolatom, akkor torodjek bele hogy nem is lesz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oda a

szórakozóhelyekért, covid van, covid előtt se tudtam hol ismerkedni,

munkában se tudok ismerkedni szóval tanácstalan vagyok ezen a téren, (neten szoktam próbálkozni) biztos sok hasonló sortars van.


2021. febr. 25. 08:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, ezt te is tudod, hogy egy nagy hülyeség, amit írsz.

Honnan tudod, hogy pl. 33 évesen hova sodor az élet?

Nem látod előre a jövőt, a szerelem meg pont olyan, hogy ha valakit érdekelni fogsz, ne aggódj, ő majd tesz róla, hogy az információ eljusson hozzád. Anno, gimiben volt haverom megtetszett egy félénk lánynak aki 3 évfolyammal volt alattunk, és a barátnőjét küldözgette beszélgetni.

Én úgy találtam meg a szerelmet, hogy egyszerűen főiskolára mentem, mert elvárt volt tőlem, és ott szembetalálkozott velem az a lány, akivel később összejöttem.

Egyszer külföldre akartam menni, már megbeszéltem a részleteket egy csajjal facen, és kérdezte hogy érdekelné e mást is a munka, mondtam h talán 1 embert, aki ÖSSZEJÖTT azzal a csajjal XD

2021. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%

"Nem látod előre a jövőt, a szerelem meg pont olyan, hogy ha valakit érdekelni fogsz, ne aggódj, ő majd tesz róla, hogy az információ eljusson hozzád"


Hát persze a mesékben esetleg...

Ha 23 éves koráig nem érdekelt senkit, utána sem fog. Ez tapasztalat. Akinek kimarad a középiskolás/egyetemi évek alatti csajozás, ismerkedés az utána nem fogja tudni behozni ezt. Max. ha valamivel nagyon durván kompenzál (pl.: pénz).

Csak úgy lehetsz sikeres kérdező, ha nagyon durván átformálod magad, mondhatni teljesen megváltozol. Ez iszonyú nehéz lesz, talán lehetetlen is.

Vért kell, hogy izzadj ha akarsz valamit, mivel annyi mindent kellene pótolnod és rohadtul meg kell, hogy erősödj lelkileg, mivel iszonyat sok megalázásban és elutasításban lesz részed, ha most elkezded az egész "ismerkedést". Pontosan ezért kell ezt tizen éves korban elkezdeni, mert akkor még mindenki "bénázik", de ahogy idősödsz egyre inkább kínos lesz ez.

2021. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!