Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány Tinder match kell az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány Tinder match kell az első nap, hogy megérje folytatni?

Figyelt kérdés
Sok ember azt gondolná, hogy ha valakinek 10x annyi match -e van, annak 10x akkora esélye van randizni. Sajnos ez nem így van, mivel akinek több match -e van azzal általában a lányok is rendesebben viselkednek és kisebb eséllyel ghostingolják.

#Tinder #match count
2021. febr. 26. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A tindert úgy csinálták meg, h az elején több matched legyen, előredob a többiek listáján. Emiatt az emberek beindulnak az élménytől, azt hiszik mindig így lesz, de mikor lekerülsz később a listáról, már a match is kevés lesz, csak függővé akarnak tenni az appra.
2021. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
CSak akkor kerulsz a sulyesztobe, ha a sokan huznak balra...Ha nepszeru vagy akkor kisebb fluktuacioktol eltekintve mindig lesznek machek.
2021. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Honapokig huzogattam 1-2-3 matchel havonta mig megtalaltam a baratnomet... En ugy voltam a tinderrel hogy szarok bele, ha valakivel osszehoz akkor jo ha nem akkor meg elobb utobb ugyis akad valaki...
2021. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1: Nem írtam, de ezt tapasztaltam én is. Viszont ha elég match -em van az elején, tudhatom, hogy később is elegen fognak jobbra húzni.
2021. febr. 26. 18:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Én fél évet voltam fenn, összesen kb. 5 matchem volt, azok is az elején, de egyikből sem lett normális beszélgetés. Egyébként ha az elején, kb. egy hét alatt nincsen legalább napi 2-3 matched, úgy, hogy tényleg használod az alkalmazást és nem szűkíted nagyon le a keresési távolságot, akkor értelmetlen tovább folytatni.

Én nem tartottam/tartom magam rondának, de az alkalmazás alapján lehet, hogy az vagyok.

Egyébként érdemes inkább elkerülni ezt a szart.

2021. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 nap alatt 70 körül van az elhideolt matchek száma, akkor elég jó vagy.

DE, ilyenkor is csomó rusnya csajjal van matched. Láttam nagyon jól kinéző barátom Tinderét, napi 2-3 matchet dobott neki is a rendszer, és ebből 2-3 az ő szintjén meredeken aluli volt. És még akkor a maradék is flegmázott, nem válaszolt, etc.

2021. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5: Nem ronda vagy, csak átlagos. Aki ronda, annak nincs match -e egyáltalán (vagy talán matchel fél évente 1db tehénnel).
2021. febr. 27. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem hetekig nem volt matchem. Na, ilyenkor szerintem már érdemes feladni.


20F

2021. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy miért használja bárki is az internetet társkeresésre.
2021. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Talán mert bezárt az ország??? 🤔

2021. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!