Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem talál társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem talál társat mert nem kell senkinek akkor milyen külső és belső tulajdonságokkal kell rendelkeznie? Ismertek ilyen nőt személyesen?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

9# nem csajozni vagyok itt most, nem is nagyon lennék vevő rá, túl szánalmas volna részemről így csinálni, kihasználni mások nyomorát

Írtam is hogy van az a kategória ami már tényleg sikertelenséghez vezet, nem lehet mindenki szép.

Viszont neked igazat adok annyiban hogy a 3 negatív tényező kombinációi elegendök a sikertelenséghez, külön tetszik hogy belevetted a "r.b@nc" kategóriát is, aki önmagában esélytelen, mert komolyan nem vehető.

Szóval ez a trió a nem nyerő jól látod

2021. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ilyen nő nincs, max. akkor ha valami nagyon durva testi/szellemi fogyatékkal él. Anno amíg sokat utaztam vonattal, gyakran láttam egy nőt, akinek teljesen ki volt "tekeredve" a teste (nem tudom ez milyen betegség), elég durván nézett ki szegény. Szerintem nála elég komoly problémákba ütközhetett a szexualitás megélése, de ennek ellenére úgy gondolom, hogy biztosan neki is volt párja. Arcra egyébként szép volt.


A másik dolog: én egy oylan gyárban dolgozom, ahová a legtöbb elmebeteg, "a nagyon durván legalja" emberek jönnek dolgozni, mivel a legyszarabbak itt a bérek a környéken (legalábbis melós szinten), viszont viszonylag nagy cég.

Szóval nap, mint nap elég "érdekes" arcokat látok, köztük rengeteg nőt is, de szinte kivétel nélkül "borzalmas" az összes. Kórosan elhízottak, alacsonyak, deformáltak, rothad a foguk, kancsalság, totális igénytelenség, "nyomott", baltával faragott arc stb. Mégis kivétel nélkül mindnek van valakije, férje, barátja, szeretője.

Persze a legtöbbnek hozzá hasonló "kategóriájú" férfi van az életében, de talán ez a lényeg. Ha a nő hajlandó elismerni, hogy nem nyert a genetikai lottón és hozzá hasonló férfit keres, akkor nem marad egyedül.

2021. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nap, mint nap elég "érdekes" arcokat látok, köztük rengeteg nőt is, de szinte kivétel nélkül "borzalmas" az összes. Kórosan elhízottak, alacsonyak, deformáltak, rothad a foguk, kancsalság, totális igénytelenség, "nyomott", baltával faragott arc stb. Mégis kivétel nélkül mindnek van valakije, férje, barátja, szeretője."


Ez tök jó, de én a mesterdiplomámmal és az igényességemmel nem szeretnék ilyen "színvonalú" férfit magam mellé. Ha pedig egy pasi ápolt és normális, akkor már jobb nők jutnak neki, mint amilyen én vagyok.

2021. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
13 vagyok még mindig, ezzel nem azt akarom mondani, mielőtt kiforgatjátok a szavaimat, hogy csak diplomással jönnék össze. Csak annyit, hogy ha egy alapvető szintet a külsőmön kívül (ami ugye önhibámon kívüli tényező) hozni tudok, akkor nem szeretnék olyannal lenni, aki szellemi szinten és ápoltságban meg sem közelít engem, csak azért, hogy legyen valakim. Nem mintha a fogatlab kisebbségi közmunkások sorban állnának nálam...
2021. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ápoltság és a normálisság számítana, én akkor most a nők között dúskálnék, válogatnék köztük.

Nőként viszont egész más a helyzet és az elvárások.

Ha ronda nő vagy (de nem ilyesztően durván ronda) az baj, ha mellé buta is vagy az nagy baj, ha nem tudsz csak úgy ismerkedni emberekkel (amit vonzó nők is szoktak) és ez társul az előbbiekhez, na akkor áshatod el magadat igazán.

Mert társkeresésre elég nyitott nőként nem lehet lehetetlen sikert elérni, és nem feltétlen csak selejt férfiaknál.

A kérdés csak az kinél mi számít selejtnek?

2021. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!