Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzalom tekintetében egy 170...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom tekintetében egy 170 vagy az alatti pasi ugyanaz a kategória, mint egy 80-90 kiló fölötti trampli nő?

Figyelt kérdés

Csak hogy be tudjam magamat lőni, ugyanis én is 170 vagyok, de nem érzem előnyét annak, hogy jóképű/intelligens/tanult/kellemes kisugárzású/őszinte/empatikus vagyok (ha érdekel küldök képet egy komoly beszélgetés után), mert sosem volt még barátnőm és már 25 vagyok. A tipikus állandóan mosolygó, pozitív kisugárzású és helyes arcú, de örök szűz kövér csajokra is ugyanezek a tulajdonságok jellemzőek mégsem kellenek senkinek. Szóval ebből a megközelítésből jó az analógia szerintem. Testalkat=mindenek felett.

Oké, hogy egy alacsony pasihoz nem olyan jó odabújni, de egy kövér nővel ellentétben (ami visszataszító) legalább átlagos a testzsír százaléka, csak sajnos mindenből kevesebbet adott neki az élet. Rám is jellemző ez. Ha az egész testemet arányosan megnövelném (fej, karok, láb stb.), hogy mondjuk 185 legyek, akkor túlzás nélkül mondom, hogy sztem egy álompasi lennék. Így viszont csak egy helyes arcú kisember vagyok, aki egy csaj fantáziáját sem tudja megmozgatni.



2018. máj. 27. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem a 190 vagy magasabb csajokkal egy kategória.
2018. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a magasság nem befolyásolja, hogy nincs barátnőd! Ezt kompenzálja, hogy jóképű vagy. Itt az lehet a baj, hogy a "kövér" nőket visszataszítónak tartod. Elfogadóbbnak kéne lenned a lányokkal, és akkor talán összejönne. Lehet az igényeiden kéne változtatni...
2018. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Az is lehet nem a 170 es magasságod a sikertelenséged oka. Azt is számításba vetted hogy nem is vagy jóképű? A Pista roma bácsi a 8 általánosával is azt hiszi ő túlképzett ember. Pedig buta mint a tök.


Mit értél el eddig az életben? 25 évesen van egy jól fizető állásod? Stabil háttered? De én inkább arra tippelek az a baj hogy nem azokat a lányokat keresed akik hozzád passzolnak! Ne haragudj de ha nem vagy jó pasi akkor neked ducibb lányokkal kéne megbarátkoznod ha vonzódsz hozzájuk ha nem.

2018. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha 185 cm-esen álompasi lennél, akkor 170-esen is annak kéne lenned. Ez még nem az határ, ami akkora hátrány lenne. Szerintem te vagy nem jól ítéled meg önmagad (találkoztam már ilyennel) vagy a személyiségedben, kisugárzásodban van valami, ami nem jön be a nőknek. Pl ez a vélemény nyilvánítás a kövér nőkről....

De valószínűbbnek tartom, hogy mindkettő közre játszik.

Lehet, hogy én "tipikus állandóan mosolygó, pozitív kisugárzású és helyes arcú, de örök szűz kövér csaj" vagyok, de legalabb tisztában vagyok az adottságaimmal, és nem állítom magamról, hogy álomnő lennék 20kg-val kevesebben.

Próbáld kicsit reálisabban, más szemmel látni a helyzeted!

2018. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Egy 80 kilós, trampli nő simán le tud fogyni 50 kilóra, 6 hónap alatt, ha elég elszánt.

Te ennyi idő alatt mennyit tudsz nőni?

2018. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Jó, én 175 vagyok, ami nagy ugrás a 170hez képest, de tapasztalataim szerint a velem egymagas lányokkal még egyáltalán nincs gond ismerkedés terén. A magasabb lányok azok, akik általában már eleve nem vesznek figyelembe, persze nem mind, de általánosságban igaz.


Tény, hogy egy magasabb férfi vonzóbb, meg nyilvánvaló, hogy ha egymagasok vagytok, nem nagyon vehet fel magassarkút (vagyis vehet, csak vicces lesz :D), de nagyon nem ugyanaz, mint a túlsúly. (Eleve, azon, a betegeket leszámítva, de lehet változtatni, magasságon nem. Emiatt Az előbbi inkább taszíthat.) Más is írta, és szerintem is, ha alacsony vagy férfiként, olyan, mint egy égimeszelő csaj. (Gondolj bele, neked alacsonyabbak jönnek inkább számításba, egy 190 magas csajnak, alig lesz majd magasabb pali.)


Én úgy gondolom, hogy ez a magasság közel sem akkora hátrány, mint ahogy te hiszed.

2018. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Én szinte minden kategóriában szoktam vonzónak találni férfiakat. Lehet vékony, túlsúlyos, alacsony, magas, rocker, kigyúrt, visszafogott, sportos az illető, a megfelelő, az ő saját stílusához és testalkatához illő öltözködéssel, hajjal, esetleg szakállal bárki lehet vonzó a maga kategóriáján belül. Más kérdés, hogy 180cm magas, visszafogott nőként hiába tartok vonzónak egy nálam több, mint 10cm-rel alacsonyabb férfit vagy egy metálos srácot, nyilvánvaló, hogy nem illünk össze, ezért nem is megyek ennél tovább. Nekem fontos, hogy testileg és lelkileg/szellemileg is hozzám illő párt találjak és szerintem egy férfinak is kényelmetlen lenne, ha a barátnője egy fejjel magasabb lenne nála, vagy ha abszolút nem lenne semmi közös az érdeklődési köreinkben.
2018. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert még egy 80-90 kiló fölötti nőnél is lesz olyan, akinek tetszik és aki kezdeményez nála.
2018. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6: "Más is írta, és szerintem is, ha alacsony vagy férfiként, olyan, mint egy égimeszelő csaj. (Gondolj bele, neked alacsonyabbak jönnek inkább számításba, egy 190 magas csajnak, alig lesz majd magasabb pali.)"

---


Szerintem meg nagyon nem hasonlít a kettő. Egyrészt +190-es pasikból is nagyon sok van, szóval az égimeszelő csajok számára is bőven van kínálat, másrészt egy +190-es csaj (főleg, ha csinos) igazi - most hülyén fog hangzani - "trófea"/"kuriózum"/"egzotikum", akár egy 180-185 centis pasinak is. És mivel mindketten nagyobbak az átlagnál nem fogja magát hülyén kivenni, hogy a csaj magasabb, mert a pasi nem veszíti el a férfias kisugárzását azzal, hogy neki is rendben van a magassága. Nézd meg, hogy a hírességek között is rengeteg ~180-as pasi jár nála akár egy fejjem magasabb (magassarkúban értve) "végtelen combú" nővel és jól néznek ki.

Egy alacsony pasi viszont abszolút értelemben is férfiatlan, mert amellett, hogy a +170-es csajok értelemszerűen egyből kiesnek a lehetőségek közül, az igazán pici 155-160 centis csajok is inkább összejönnek egy 175-178 centis átlagos fiúval, aki egyrészt relatív értelemben is átlagos (a többi pasihoz képest) ellentétben egy 170-essel, másrészt nem áll fenn annak a lehetősége, hogy együtt ketten úgy nézzenek ki, mint egy tömegben elveszett pici törpilla párocska.

Ezért írtam a kövér nő analógiát, mert ha ő nem tud lefogyni, akkor soha az életben nem lesz nőies és vonzó a normális, egészséges pasik szemében.

2018. máj. 27. 12:13
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Neked nem a magasságoddal van baj.
2018. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!