Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erős nő igazából trampli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős nő igazából trampli, paraszt nő?

Figyelt kérdés

Szoktak ez miatt panaszkodni, hogy az erős nőktől félnek a férfiak. Igazából viszont csak arról van szó, hogy férfiak nem találják vonzónak a suttyó, paraszt, trampli nőket.


A magabiztos és nőies nő vonzó, de ne keverjük a fent említettel.



2021. febr. 28. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is erős nőnek gondolnak, a jég hátán is megélek és tényleg nincs szükségem senkire. Ez szerintem pont hogy előny, mert így legalább tudja akivel kapcsolatban vagyok, hogy nem azért vagyok vele, mert szükségem van rá, hanem azért, mert vele akarok lenni, vele vagyok boldog. Velem se legyen szükségből senki, baromi megalázó. Előlem eddig csak súlyosan komplexusos srácok menekültek, a határozott, férfias férfiaknak pont, hogy imponál, mert ők nem akarnak leuralni, nem ettől érzik valakinek magukat. Pedig még a dolgomat se csinálom olyan szempontból, hogy nem akarok gyereket :D
2021. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők és férfiak is sokfélék :) Van, aki szereti, ha másik függ tőle, más örül neki, ha másik nélküle is boldogul, és van, aki szereti (akár tudat alatt), ha elnyomják. Ahogy van, aki harmóniát keres, más meg folytonos drámát.
2021. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ketrecharcos ismerősöm, fiatal csaj.

És egy cuki csodaszép nagyon kedves csaj, imádja mindenki.

Vicces hogy talán leütne fél kézzel, de ennyi, nagyon vonzó.

Másik ismerős edzett nő, de kissé undok stílusú, nem is kell a férfiaknak.

Szerintem erős nő is ugyanúgy lehet vonzó és taszító mint bármelyik, annyi előnyük van hogy nem szoktak elhízva lenni.

2021. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem is erős nőnek tartanak. Senki sem fél tőlem, inkább inspiráló számukra, amilyen vagyok. E férjemnek is kifejezem tetszik a vasakaratom és a temperamentumom.


Nem az erős nőktől félnek a férfiak, hanem a szarokra nem kíváncsiak. Mindenki azzal tölt szívesen időt, akinek élvezi a társaságát. Ha valaki azt hiszi, azért taszít mindenkit, mert olyan emberi értékei vannak (erő), ami mögé általában pont, hogy be szoktak állni mások, akkor ideje lenne leszállni a földre és tükörbe nézni.


Nem, nem vagy erős. Nem vagy különleges. Szar vagy egyszerűen, azért nem érdekelsz senkit. Lényegtelen, hogy mivel vigasztalod magad. :)

2021. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!