Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz már barátnőm?

Figyelt kérdés

Eddig még nem jött össze, pedig szoktam ismerkedni, bár nem vagyok jó benne. Másoknak sokkal fiatalabban is összejön, nekem meg 24 évesen sem volt semmi sikerem.

Úgy érzem hogy nálam mindig találnak jobbat a lányok. Nem vagyok érdekes, beszédes stb.

Pedig elvileg jól nézek ki (ezen az oldalon kértem véleményt a lányoktól), meg élőben is mondták párszor.

Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetem. Szomorú vagyok egy kicsit hogy nincs barátnőm, vele sokkal jobb lenne az élet, főleg a nyár.


2021. febr. 28. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A nagy számok törvénye alapján minél többet jársz társaságba, minél több emberrel találkozol, annál nagyobb valószínűséggel találod meg a párodat, illetve az önbizalmad is nagyobb lesz, ha azt érzed,h már van egy társaság,ahol téged elfogadnak. A kinézet,meg anyagi helyzet és hasonló szarságok, amiket sokan itt összehordanak teljesen másodlagosak ehhez képest. Nekem jó külsővel,jó skillekkel nincs barátnőm, max néha egy-egy alkalmi jön össze, abból az egyszerű okból kifolyólag, h nincs túl sok barátom és azokkal is csak ritkán találkozom.
2021. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 $$$$$ ***** válasza:
Dehogy nem lesz. Csak idő ,meg jarkalj sokat a haverokkal és akkor néha keverednek oda idegen lányok is(tudom ez most a virus miatt nehéz).Nekem is csak 2 szer volt még kapcsolatom és mar több mint 1 eve szingli vagyok ,ráadasul egyik kapcsolat se volt hosszu. (Bar en meg csak 20 vagyok.) Jelenleg én se látok eselyt kapcsolatra mert nem ismerek olyan lanyt aki tetszik. Bár ez főleg az én hibam mert az elmult egy évben csak a kondizással foglalkoztam😂. Lenyegeben annyi volt az eletem hogy egyetemre jartam meg kondiztam,elotte is kondiztam már csak amikor veget ert a 2.kapcsolatom nagyon neki estem az edzesnek és konkretan az egyetem meg a kondi mellett semmire nem volt idöm. Most szólalt meg egy vészharang a fejemben hogy :"haho mar több mint egy éve egyedul vagy,szedd össze magad,,. Nekem is nehezen megy az ismerkedes. Eddig mind a 2 exem baráti tarsaságbol jött össze. Csak az a problema ,hogy most nincs olyan szingli lany a baráti tarsaságomban aki tetszik 😅. Tehat én is tanacstalan vagyok. Meg az edzésböl se szeretnék visszabb venni. De akkor is szeretnek mar kapcsolatot mert nagyon hiányzik... Meg amit most nagyon szeretnék az a közös érdeklődési kör. Mert az érdeklődési körünk egyik exemmel se volt azonos és legfőbb keppen ez tehet arrol ,hogy mind a 2 kapcsolatomnak egesz hamar vége lett.. Szerintem nagyon fontos a közös érdeklődési kör..
2021. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigasztaljon a tudat, hogy nekem se lesz.😥
2021. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Sosem. :)
2021. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ippeg még lehet, csak a helyzet nem valami rózsás. Kovid van és nem lesz jobb. Illetve ha eddig nem ment akkor ezután miért menne? Persze bármi változhat.
2021. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül otthon, hát ha találdz valakit a kertben elásva. :)
2021. márc. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!