Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok. Külsőre átlagosnak mondanám magamat, magas vagyok, van rajtam kis túlsúly (kb 10-15 kg), de edzek és diétázok, szóval az valószínűleg le fog menni. Nagyon törekvő és maximalista vagyok, céljaim vannak, amikért harcolok is. Ugyanakkor makacs vagyok, mindig kiállok a véleményem mellett, nehezen győznek meg az ellenkezőjéről annak, amit gondolok. Hobbijaim is vannak, tehát nem csak lesek ki a fejemből. Nem vagyok pénzásó sem, valószínűleg a végzettségemmel tökéletesen el tudom majd tartani magamat is.


Nincsenek nagy elvárásaim, csupán hogy őszinte, elfogadó és valamennyire intelligens legyen az illető. Legtöbbször még ez a 3 elvárás sem teljesül sajnos. Hozzáteszem, hogy idő hiányában és amiért nem járok sok helyre, internetes társkereső oldalakon ismerkedem, ami ugye nem a legjobb megoldás, de sajnos nem tudok jobbat. Általában az ezeken a helyeken megismert férfiak nem ütik meg azt az intelligencia szintet, amit elvárok.


Az eddigi kapcsolataimról annyit, hogy rövidek voltak és általában mindegyik pasi csak a hibákat kereste bennem, amiket fel is róttak egy idő után, holott én nem tettem ezt meg, pedig ők sem voltak tökéletesek. Mindig csak pótléknak éreztem magamat, ha "ló nincs jó a szamár is" alapon, voltak olyanok, akik ezt meg is jegyezték, hogy csak azért kezdtek velem, mert épp nem volt jobb.


Mit ronthatok el vajon? Hogyan lehetnék "piacképesebb" ismerkedés terén?



2021. márc. 1. 19:50
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akad fenn semmin, TE kértél véleményt...
2021. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
#29: Okés, így már értem. Nem akarom most részletezni mikkel próbálkoztam, de most tényleg jól haladok és mindig a legjobbakat remélem. Inkább egy egészséges életmódkialakítására törekszem, mintsem a divatdiétákat csináljam.
2021. márc. 1. 21:26
 33/45 anonim ***** válasza:
Az jól hangzik, azt szerintem fenn is lehet hosszútávon tartani, sok sikert!! :)
2021. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. márc. 1. 21:31
 35/45 anonim ***** válasza:
66%

Ojoj mintha csak a volt barátnőm kérdését olvasnám. Aranyos robotocska, nulla EQ-val.

A maximalismus nem feltétlenül pozitív tulajdonság. Kibirhatatlan személyiséghez vezethet. Igen, amíg csak barátságról van szó addig elhiszem, hogy mindenki jófejnek tart de amikor konfrontálódni kell akkor tör elő a makacs, idegesítő természeted. Nem kell mindig mindenben neked legyen igazad. Nem kell mindennek úgy rörténnie ahogy te akarod. Az, hogy nehezen győznek meg azt jelenit, hogy nem hallgatsz meg mást, nem gondolod át mit mondanak, csak hajtod a magadét. Nem hiszem, hogy egy 23 éves lány szinte mindent jobban tud. Néha nem árt ha felülértékeled a vitát és talán ha semmiségről van szó engedd el...egy barátság/kapcsolat többet ér.

Az intelligenciáról meg csak annyit, hogy a volt barátnőm is állandóan azt kereste de valójában csak az okoskodás jött be neki. Mondhattam bármit neki ha eléggé határozott voltam. Habár meggyőztem és elértem, hogy velem legyen...talán mégis intelligens lennék és neki volt igaza mindvégig? Hmmm...eszem megáll.

10-15 kiló nem 1-2 hónap...de gondolom erről sem tudnálak meggyőzni.

2021. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a volt barátnődből kellene kiindulni, hiszen nem is ismersz :)


Nekem nem az okoskodás kell, de egy bizonyos szintet elvárok azért.


Jó, kicsit alulbecsültem, de tovább szeretném ezt az életmódot folytatni, szóval előbb-utóbb le fog menni

2021. márc. 1. 21:36
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján asszociáltalak rá. Amúgy te tudod, a te dolgod. Én leírtam a véleményem, amire te kíváncsi voltál. Oszt, hogy értékeled-e vagy sem az rajtad múlik. Engem nem kell meggyőzz sem arról, hogy igazam van sem arról, hogy tévedek...hiszen ahogy írtad nem is ismerlek. Leírtam, te elolvasod és ha akarod átgondolod.

Azonban most elolvastam pár korábbi hozzászólást és nagyjából ezeket írta mindenki. Mondjuk csak azt nem értem ha minden választ visszautasítasz akkor miért tetted fel a kérdést? A változás első lépése a nyitottság. Ahogy Einstein mondta: "Nem lehet megoldani problémákat ugyanazzal a gondolkodásmóddal, amivel csináltuk őket."

2021. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Én nem utasítom vissza a válaszokat, egy válaszra haraptam, a többire próbáltam reagálni rendesen
2021. márc. 1. 21:52
 39/45 anonim ***** válasza:

Lehet egy kérdésem?

Hány pasid volt eddig? Egyéjszakás is?

2021. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Persze, lehet. 5 olyan volt, ami tovább tartott pár randinál, és több olyan, akivel párszor randiztam (számot most nem tudok hozzá mondani). Az egyéjszakás kalandoknak nem vagyok a híve
2021. márc. 1. 22:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!