Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresőn milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőn milyen kihívásokkal kell szembe néznie egy nőnek, mire eljut egy normálisnak tűnő pasival az első találkozásig?

Figyelt kérdés
Tinder/badoo/parom/randivonal/akármi..

2021. márc. 1. 23:38
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmi lehet a megoldás, amit 19-es javasol, hogy menni tovább előre és bízni a legjobbakban.. Hajrá mindenkinek! :)
2021. márc. 3. 11:06
 22/42 anonim ***** válasza:
72%

20


18-as vagyok. Jó, néha hisztizek ezen (nem gyűlölet szinten, csak alkalmi nyafi), mert nem volt még rendes kapcsolatom, amire mindig nyitott voltam. Nem vagyok szűz cicafiú, sosem volt gond a nőkkel beszélni stb, de azért így 30 évesen baromira zavar a dolog, hogy egy csomó dolgot nem próbáltam még. Jártam pszichológusnál is, hátha velem van a baj, de ezt 5 perc alatt lezavarta, hogy szimplán nincs szerencsém. És mondom, nem az insta modellek érdekelnek és nem megyek az alkalmi strigulákra.


Pár éve havi 1 randim volt, de ma már egy vicc. Örülök, ha évente 1 van.

2021. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

#20,21


19 vagyok


Köszi a bíztatást!

Nektek is hajrá a másik oldalon! :)


Nálam 2 fő dolog miatt van a sikertelenség szerintem:

1. Szinte mindig rosszkor rossz helyen voltam.

2. Rossz döntéseket hoztam (mindig az kellett, akit nem kaphatok meg, illetve olyannak adtam esélyt aki visszaélt vele). Amikor meg több lehetőségem volt túl sokáig hezitáltam.


Az idő meg eljárt és rájöttem, hogy eddig túlzottan a jó külsőt néztem. Mostmár alig-alig van lehetőségem a pár évvel ezelőtthöz képest. Viszont reménykedek, mert 1 igazi esély, lehetőség is elég. :)


Szóval ne késlekedjetek soha és kevésbé koncentráljatok a külsőre (szerintem).

2021. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 George34 ***** válasza:
21%

Jézus atya!


Mennyi őnsajnálatba merülő ember ír itt, és legfőbbképpen "férfiak" panaszkodnak itt...

Csodálkoztok hogy 1 nő sem akar igent mondani ilyen probálkozással és hozzá állásal?!

Nem gyűlőlet beszédet akarok mondani, de ez már rőhejes amit itt olvasok, ha van az embernek párja/társa az jó dolog, DE nem a világ dől össze ha nincs, és akkor sem lesz az ember jobban ha mégis van, legalább is nem úgy mint egy disney mese végében.

Meg ettől forgatom a szemem hogy már nem a külső alapján akartok választani párt, hát pedig minden általános párkapcsolat a külső alapján kezdődik.

Főképp a lányok választanak a külső alapján!!(aki mást állít az hazudik.)

Alapból természetünktől fogva a LEGJOBB egyedet keressük, és lejjebb csak az igénytelen enged.


Férfiak!! Hozzátok szólok legfőbbképpen, legyen tökötök és inditsátok be a vadász ősztönötöket és merjétek megszólítani a nyílt való éledben (utcán, buszon, megállon..stb) és ne csak bujkáljatok a képernyő mögött mint egy nyavajgos szűz lány.


Mellesleg 34 éves férfi voltam, aki kiváncsi rá hogy ki rázott fel vissza a valóságba beneteket.

Szép napot!

2021. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
85%
Itt k..ra nem panaszkodott senki nagyokos🤷
2021. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
70%

Wow, én meg most tudtam meg hogy hazudok, és még igénytelen is vagyok. Csak mert nekem nem számít a külső, és nem ez alapján kategorizálom az embereket.

24, ha tudnád hogy a párom még sokkal szegényebb is nálam, vajon mi lennék? :D


Amúgy itt tényleg nem a hisztikézős incel típus gyűlt össze, mint sok más kérdésnél. Itt pont normális pasik gyűltek. Eddig...


32N

2021. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 George34 ***** válasza:
20%

Értem 26-os, csak engem igazolsz.

Amugy én nem vagyok incel, se nem egy élet képtelen nő gyűlölő, úri emberként bánok a hölgyekkel amíg úgy is viselkedik.


Azt hogy te 0 elvárás alapján választottál párt az a te egyéni szoc. problémád drága.

2021. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
86%
27, nem nulla elvárásom volt. Nagyon is magas elvárásaim voltak, csak ezek nem az ilyen felszínes dolgokra vonatkoztak, hanem olyasmikre amik számodra felfoghatatlanul távoli dolgok, úgy mint intelligencia, jó humor, tisztelet, kedvesség, megbízhatóság.
2021. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 George34 ***** válasza:
18%

28-as, most hirtelen "magas" elvárásaid voltak/vannak, és a személyeskedést kérem mellőzni, köszönöm mert nem áll jól.

Nem közvetlenül rád céloztam, de akinek nincs innyére az ne vegye magára. 27-es voltam.

2021. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
78%

"Azt hogy te 0 elvárás alapján választottál párt az a te egyéni szoc. problémád drága."


Hát persze, általánosan értetted, azért szólítottál meg személyesen.

Nem én kezdem a személyeskedést. Az meg nem úgy megy hogy te lehetsz tiszteletlen másokkal, de veled mások nem lehetnek. Azt kapod vissza a világból, amit beleteszel. Mint mindenki más.

2021. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!