Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresőn milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőn milyen kihívásokkal kell szembe néznie egy nőnek, mire eljut egy normálisnak tűnő pasival az első találkozásig?

Figyelt kérdés
Tinder/badoo/parom/randivonal/akármi..

2021. márc. 1. 23:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
61%

22:01 itt mindenki tök normális volt amíg téged ide nem evett a fene. Tök jó társaság gyűlt össze, senki nem sértegetett senkit, majd jöttél te, és előbb kollektíve lefikáztad kb az összes hozzászóló férfit (tök jogtalanul), majd nekem jöttél a személyeskedéssel.

Mondhatnám hogy én meg a te párodat sajnálom, de nyilván nincs kit sajnálnom, egyértelmű hogy azért vagy ilyen kiállhatatlan mert magányos és megkeseredett a nyomorult kis életed.

2021. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 George34 ***** válasza:
21%

22:08 Kérlek hogy ne magadból indulj ki, és nem kell folyton be bizonyítani hogy mekkora egy p*csa vagy!

Ne nyávogjál itt nekem mert úgy sem foglak randira hívni, hiába reméled hogy nincs senkim.


A beszélgetés befejeztem!

2021. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
60%
Még hányszor fogod befejezni? Az előbb egyszer már befejezted 😂 Bohóc.
2021. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
82%

Itt most tenyleg normalis nok es ferfiak irtak, te meg itt eled ki a figyelemhianyod. Tok oke, hogy senki nem vesz komolyan es nevtelen forumon jatszod a nagy megmondot, de azt (a tobbi valaszolo miatt is) egy normalis szinten tedd mar.


Inkabb zsebhokizz es nyugodj le

2021. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 George34 ***** válasza:
35%

Épitő jeleggel írtam nem azért hogy bántsak vagy hogy sértsek másokat, nyílván hiba volt részemről hogy segítőkésségel probáltam szólni az emberekhez.


Ahogy látom 1 válaszom le is törlödött, a többit meg szépen le nullázták, nem kérdés hogy nem kérnek a józan gondolkodás felé út mutatást.


Bizonyára ez is 1000-er le lesz pontozva, mert miért ne?


De nem baj, az "internet a zűlöteket vonza"

Itt én vagyok a "kakuktojás"


24-es voltam. (ha még fent van)

2021. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
62%

Wow, mekkora építő jellegű hozzászólások... Micsoda segítőkészség. A 24, 27, 29, és a 32 teli van sértésekkel. Mást sem tudsz, csak bántani másokat, mert ez az egyetlen örömforrás a szánalmas kis életedben.

Ha neked ezek jelentik a segítőkészséget, akkor kíváncsi lennék, hogy beszélsz másokkal amikor szerinted nem vagy segítőkész, vagy amikor kifejezetten rosszindulatú vagy.

A törölt hozzászólásról már nem is beszélve, az volt aztán a leg-építőbb jellegű, legsegítőkészebb válaszod...

Nem véletlenül törölték.

De persze, gondold csak azt hogy ha szembemész a forgalommal, akkor mindenki más a hülye.

2021. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
62%
🤮🤮🤮
2021. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
60%

Kerdezonek jo teszt. Latjatok lanyok, vannak ezek a szociopata PUA-k, akik azt hiszik, minden no OKET akarja felszedni. Mondhat barmit a no, a pasas azt hiszi, tuti bejon neki.


Na. Ezt kell elkerulnotok.

2021. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Visszatértünk az eredeti kérdésre is akár, ha többen kímélték magukat.. :)
2021. márc. 5. 21:12
 40/42 anonim ***** válasza:
71%
De tényleg, a nulla %-os kötekedő tökéletesen példázta hogy mi a legnagyobb kihívás a nőknek a társkeresőkön. Az ilyen agresszív, nőgyűlölő, ostoba, rosszindulatú pasikat kerülgetni. Ezekből viszonylag sok van. Ahhoz pedig nagy kitartás kell hogy a huszadik ilyen után ne adja fel az ember lánya.
2021. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!