Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű férfiként tőlem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű férfiként tőlem tényleg kevesebbet várnak a nők anyagiak vagy személyiség (jó duma) terén?

Figyelt kérdés

Sokak által jóképűnek mondott vagyok és magas. Itt is olvastam, de az ismerősi körömben is hallom ezt a fajta panaszkodást rengeteg valódi 20-35 közti férfi ismerősömtől, nőknél sikeresektől és sikertelenektől is, hogy mennyire oda kell tenni magukat az életben minden területen, hogy számukra vonzó párjuk lehessen. Ahogy nézem ők sem instacicákról vagy topmodellekről beszélnek közel sem, de nyilván a helyes (nem túlsúlyos, nem csúnya) nőkről (Az ismerőseim sem túlsúlyosak, sem csúnyák eközben.). Hallom mindig ezeket, hogy kell a kocsi, kell a külön lakás (minimum egyedül bérelt albérlet, vagy saját ingatlan), jól fizető munka. Akkor utána minél nagyobb ismerősi kör megléte és ápolása, jó duma, stb-stb.


Na én ezeket valahogy sosem tapasztaltam és nem értem az ilyen panaszaikat. A családom nem gazdag, jelenleg 27 évesen nincs kocsim és albérleti szobában élek, ami utóbbi olyan 30-35 éves korom közt fog megváltozni. Átlagos alkalmazotti fizetésem van. Kicsi az ismerősi köröm. Nem vagyok néma kuka, de egy nagy Casanova sem, ha a dumát/személyiséget nézzük, ami leveszi a nőket a lábukról. Ezek ellenére még sincs bajom a csajozással, ismerkedéssel. Ha elkezdek akár csak neten ismerkedni, akkor maximum néhány hét alatt mindig találok szexpartnert, vagy nagyon maximum 2-3 hónap alatt párkapcsolatot is egy csinos, normális (kapcsolatra alkalmas) csajjal. Gazdag családból származó barátnőim is voltak már. Nyilván engem is érnek elutasítások, de valahogy az sem zavar, mert úgymond tudom, hogy nem kell olyan sokat próbálkozni és találok majd valakit. A barátaimtól, ismerőseimtől tudom, hogy nem mindenkinek ilyen az élete mint nekem, de mégis furcsa ezekbe belegondolni, mert én ezt szoktam meg mindig is. Ez a külsőmre vezethető vissza?


2021. márc. 4. 11:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
En mar 30 feletti vagyok es az egyetemen a csajok csak a helyes pasikkal voltak hajlandoak beszelni is. Most 30 felett 10/9 noi ismerosomnek olyan pasija, ferje van, akik Mariana arok tavolsagra vannak a jokepusegtol. Ellenben mind vallalkozo, IT-s, kozgazdasz, mernok, orvos, jogasz, stb.
2021. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Es nem biztos, h csak a penz miatt vannak ezekkel a pasikkal, hanem azert mert intelligensek, jo a dumajuk, magabiztosak, torekvoek, emberileg rendben vannak.
2021. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy kevesebbet.
2021. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Örülök hogy ma is valamiért népszerű maradt a kérdés.


21. Közgazdász vagyok (pénzügy-számvitelt végeztem), erre azért figyeltem hogy jó szakmám legyen, aminek viszonylag magas a társadalmi presztízse. Sokat vagyok öltönyben, ingben is munkában és munkán kívül is, ezek is valamiért vonzzák a nők figyelmét. Okésan keresek, igaz még pályakezdő vagyok, viszont nincsenek pl vállalkozói vagy főnöki ambícióim.


Lehet páran itt úgy értették, hogy jól nézek ki, de amúgy minden másban átlag alatti vagyok, de azért nem ez a helyzet szerencsére. Csak hogy ezt látom, hogy lehetek akármilyen belsőre, sok nő már első látásra a külsőmhöz vonzódni kezd, amikor még két szót sem szóltam. Aztán persze van hogy engem is elutasítanak bőven, nem jöhetek be mindenkinek én sem. Vagy amit ti is írtatok páran, hogy elsőre tetszem egy nőnek külsőre, de aztán ahogy jobban megismerkedünk belsőre mégsem klappolunk, nyilván ilyen is van. Szóval nem kell szélsőségekben gondolkodni, én is csak ember vagyok.

2021. márc. 5. 17:56
 25/28 anonim ***** válasza:
Eléggé nagyképűnek tűnsz🤷
2021. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Miért? Csak leírtam a tapasztalataimat, ezen kívül én is tudom, hogy a vonzó arc nem egy általam elért eredmény, hanem külső körülmények hatása. Akkor mitől vagyok nagyképű?


Írjam azt, hogy mindent megtettem az életben, hogy rosszabb legyek minden másban, hogy így kompenzáljam a jóképűséget, hogy ne legyenek irigyek rám? Kérjek bocsánatot, mert én meg ilyen vagyok? Pont ez nem minősít senkit emberileg, hogy valaki jóképű vagy nem. Jó, de rossz értelemben sem. Azt nem értem, hogy erről miért nem lehet beszélgetni.


Ha vetted volna a fáradtságot indoklás írására, azzal előbbre lennénk, nem gondolod?

2021. márc. 5. 18:08
 27/28 anonim ***** válasza:
30 felett a jo kulso megkopik
2021. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Befejezted az önfényezést?
2021. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!