Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így milyen randizni?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha valaki a 3. randira úgy megy, hogy imádkozik, hogy a másik ne akarja megcsókolni, mert annyira nincs kedve hozzá? Szerintetek ez normális? Szerintetek, így érdemes egyáltalán ezt a randit összehozni?

Egyáltalán, mit gondolnátok a másik személyiségéről?



2021. márc. 4. 21:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem adtak neki igazat, de a módszerét felpontozták. Aki leírta, hogy nem oké, azt lepontozták. Ez alapján tényleg képes vagy azt mondani, hogy nem adtak neki igazat?

Szóóóval gyönyörűen felvázoltad te is a helyzetet: Itt miért annyira nehéz elfogadni dolgokat? Miért akarja mindenki a saját véleményére ráhúzni, hogy a spanyolviasz, amikor egy 5 éves kisgyerek logikájával is leesik, hogy nem?

2021. márc. 4. 22:26
 12/16 anonim ***** válasza:
már 10 éve ia tocic volt...
2021. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, 10 éve még nem voltam. 5 éve igen. Időszakosan fel, feljöttem újra és egyre rosszabbnak látom a helyzetet.

Régen volt pár szűz srác és ennyi. Aztán belőlük lettek az incelek, de még mindig csak páran. Akkor még azt láttam, hogy a nők teljesen normális válaszokat írtak.

Most meg, azt látom, hogy ugyanúgy van pár incel, de legalább kétszer annyi nő, akik vagy durván férfigyűlölők vagy egyszerűen csak imádják szidni a férfiakat.


És, amíg régen nem húzták rá minden férfire, hogy incel, aki nem értett egyet mindenben, addig most már igen.

2021. márc. 4. 22:46
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne akadj ki ennyire egy random ismeretlen kommentjén, meg azon, hogy pár szavazatból kit pontoznak fel vagy le.


"Egyáltalán, mit gondolnátok a másik személyiségéről?"

Ezzel meg gondolom azt vártad, hogy majd mindenki szanaszét oltja a csajt, és örülhetsz a gyűlölködésnek.


Egyértelmű, ha undorodik valaki a randipartnerétől, véget kell vetni a dolognak. A lány nem tette rögtön, elrontotta, megtapasztalta.

Gyanítom őt nem azért pontozták fel, mert ez hú de mókás dolog, hanem a végkifejlet miatt, ami az volt, hogy ha nagyon nincs az elején, akkor nem is fog kialakulni vonzalom.


A kérdés inkább az, hogy miért pontozták le azt, aki erre rákérdezett. Én személy szerint nem tudom egyébként, lehet kapott 2 random negatívat, aztán annyi. Nem kéne ennek ekkora feneket keríteni, hidd el, a legtöbb nő nem fog veled randizni, ha undorodik tőled, rögtön vissza fog utasítani.

2021. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem azon akadok ki, hogy pár random ember mit kommentel, hanem azon, hogy mennyire durván létrehoztak egy saját világot.


"Ezzel meg gondolom azt vártad, hogy majd mindenki szanaszét oltja a csajt, és örülhetsz a gyűlölködésnek."

Hááát, miután te is idevágtad a saját kis előítéleted, ami nagyjából arról szól, hogy férfiként biztos azt vártam, hogy majd egy nőt szétoltanak, vessél már egy pillantást arra, hogy DIREKT nem írtam nemet a kérdésben.


A többi résszel egyetértek.


A pontozás meg... Amikor én rányomtam, akkor is kb. hasonlón állt. Rányomtam, épp, hogy feljebb ment, szóval legalább előttem 3-4 szavat érkezett rá. Azóta még lejjebb ment. Szóval, úgy nagyjából az átlag itteni szavazati szintről szól...


A személyes részben meg nem arról van szó, hogy velem ki randizna vagy sem. Most épp randizgatós időszakom van, a vírus ellenére is, szóval nem panaszkodom.

Arról van szó, hogy férfiként feljövök és azt látom, hogy sorban szidják az incel férfiakat a nők az oldalon, magukat folyamatosan áldozatnak előadva... Miközben egy NEM incel férfiválasz is 25% körül mozog. Így férfiként kb. pislogok, hogy ez mi? Férfiként minek jöjjön ide fel az ember? És az itteni női közeg nagy része, egyáltalán milyen jogon akad ki az incelekre, ha teljesen ugyanazt a szintet hozzák?

2021. márc. 4. 22:52
 16/16 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésedre válaszolva, nyilván nincs értelme újabb randinak, ha ennyire nem jön be a másik, mert az esélye kb 0, hogy valami csoda folytán megváltozik a véleménye róla és a 3. randi után mégis fog hozzá vonzódni. Én se tenném amúgy. Ha az első randi nem volt rossz, de annyira jó se, viszont a másik azért egész szimpatikus, akkor második esélyt még lehet adnék, de harmadikat már teljesen felesleges szerintem.


A valós kérdésedre is tudok válaszolni. A lány ugye azt írta, hogy volt pár randija mostanában, mindenkinek akart rendesen esélyt adni és így többször is találkozott velük, de az egyiküknél a 3. randin abban reménykedett, hogy nem akarja majd megcsókolni, mert annyira nem akarta volna. És ebből levonta a következtetést, hogy rájött, hogy ha az elején nem érzi a vonzalmat, akkor ő már később se fogja és felesleges is húzni ezzel az időt. Na ez azért kapott felpontozást, mert egyrészt a kérdésre válaszolt, releváns volt, másrészt pedig a végső üzenetével (azzal, hogy ha valaki nem jön be, felesleges erőltetni), egyet is lehet érteni. Itt nem az kapta a pontozást, hogy mások szerint is jó ötlet volt elmenni a 3. randira.

A másik hozzászólás meg ugye az volt, hogy akkor mégis minek ment el. Ez részben jogos kérdés és emiatt én nem pontoztam le, de azt is értem, hogy más miért tehette. Egyrészt nem a kérdésre válaszol, vagyis mondhatjuk, hogy nem hasznos (persze tudom, hogy a többség nem így használja, de ezek alapból azt jelentenék, hogy a válasz hasznos volt-e vagy nem). Másrészt meg olyanra kérdez rá, amit a lány már leírt eredetileg is. Azért ment el, mert valami miatt úgy érezte, hogy kéne még egy esélyt adnia, de feltételezem megbánta és most már nem tenné. Így meg ez a hozzászólás kötekedésnek is tűnhet.

(Az már csak rátesz egy lapáttal, hogy valaki előtte meg pont arról panaszkodott, hogy valaki miért 1 randi alapján ítél, ha találkoznának még 1-2szer, akkor lehet kialakulna a vonzalom, csak hát a nők türelmetlenek.)


Ha nem olvastam volna azokat a konkrét hozzászólásokat, akkor veled értenék egyet, de ha kontextusban nézzük, akkor szerintem valahol érthetőek a reakciók. De abban amúgy teljesen igazad van, hogy nem mindig igazságos a pontozás. Ott is lepontoznak, ahol valaki a kérdésre válaszol, nem ír semmi rosszat, nincs benne utálkozás meg semmi, csak leírja a saját szubjektív véleményét és még hozzá is teszi, hogy "szerinte" és "kivételek vannak". De úgyis lesz valaki, akinek nem fog tetszeni valami oknál fogva.

Szerencsére ezek a pontozások semmit nem számítanak, nem kell velük foglalkozni. Ne ebből indulj ki.

2021. márc. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!