Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gazdag, jó külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gazdag, jó külsejű, de önbizalom hiányos fiúként mennyi esélyem van barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy semmi, mert hiába van jó külsőm meg pénzem, ha nincs önbizalmam. Nagyon rossz gyerekkorom volt, rengeteg csalódás és fájdalom ért az életben, így meglehetősen nehezemre esik másoknak megnyílni.

2015. nov. 20. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jó külsővel bármennyi....akkor a nők odamennek hozzád stb.

Azzal a legkönnyebb csajozni,hiszen a nőknek csak az számít manapság.

24/F

2015. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gazdag meg szép... Semmit nem kell tenned.
2015. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nem csajozol ezerrel. Ha majd találkozol egy olyan lánnyal, akivel tényleg egy hullámhosszra fogsz kerülni, akkor azt érezni fogod, és ez az érzés erősebb lesz, mint az önbizalomhiány. A lényeg, hogy ne a saját gátlásaiddal foglalkozz, hanem próbálj nyitottan és érdeklődve közelíteni másokhoz. Légy kíváncsi másokra, merj kérdéseket feltenni! A mai lányoknak is nagyon hiányzik, hogy valaki tényleg, szívből érdeklődjön az iránt, hogy látják a világot, hogy élnek, hogy éreznek. Ha valakinek ezt elmondhatják, ők maguk fognak közeledni.
2015. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Clark Kent.. ***** válasza:

Minden esélyed megvan rá, már csak egy lépés a siker.


Egy dologra vigyázz:


Ne hagyd, hogy lehúzzanak egy vagyonnak. A szexen minél előbb essetek túl.

2015. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy lányok jöttek oda hozzám, de az a baj, hogy nagyon nehezen nyílok meg. Nálam ez egy igen lassú folyamat amíg közel engedek magamhoz valakit, és hát a lányok nagy része ezt nem várja ki, hanem inkább összejön valaki mással.
2015. nov. 20. 15:27
 6/15 Clark Kent.. ***** válasza:

Nos, akkor ajánlom, hogy olvass önfejlesztő irodalmat. Pl Csernus Imre könyvei nagyon jók.


Ha rendbe jöttél lelkileg, mehet a csajozás 1000-el.

2015. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nehezen nyílok meg." Sokan mondják ma ezt. Ilyenkor érdemes feltenni a kérdést: nem lehet, hogy csak nagyon el vagyok foglalva saját magammal? Miért görcsölök azon, hogy mások engem hogy látnak?

Nem kell mindjárt megnyílni. Előbb próbálj másokat megnyitni. Az ismerkedési szituációkban a nagy titok ennyi: kérdezz! Érdeklődj!

2015. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, először szerintem is magamat kell rendbe tenni. Mert nem akarok senkinek a terhére lenni, és amíg ilyen önbizalom hiányos vagyok, addig csak teher lennék bárki számára.
2015. nov. 20. 15:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed barátnőt találni!

Sajnálom,hogy rossz gyerekkorod volt :(


Sok sikert és szerencsét kívánok!

2015. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!