Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korig lehet fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig lehet fiúként barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Ha még nem volt akkor hány éves korig lehet tapasztalat nélkül párt találni? Gondolom 30 évesen egy korombeli nő megijedne attól ha még nem volt senkim.

Szeretnék később feleséget, félek mert szerintem magányos maradok örökre, mert nem fogok tudni normális lányt megismerni.


2021. márc. 5. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

22 évesen jöttem össze egy 25 éves sráccal. A külseje és stílusa alapján simán kinéztem belőle, hogy van tapasztalata. De sosem beszéltünk az előéletünkről. Illetve amit kihámoztam, hogy szereti a bulikat és, hogy volt lány aki nagyon megfogta. Konkrétan szex előtt kérdeztem kérdeztem rá mi a szitu, és ő elmondta, hogy részeg csóknál több még nem volt senkivel. Ezen nagyon meglepődtem. De folytattunk tovább mindent mint ha mi sem történt volna.

Nincs a homlokodra kivel hányszor és hol. A jelenben ha megnyerő, vonzó a karaktered, akkor nem is fogják feltételezni, hogy ne lett volna valakid. És tudsz úgy ködösíteni is, hogy az se hazugság ne legyen, de ne kelljen elmondani a nyers valóságot sem.

2021. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"mert nem fogok tudni normális lányt megismerni."


Ennek elég nagy a valószínűsége.

2021. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!