Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder, Badoo és társain...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, Badoo és társain kívül van lehetőség ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Ezeken kívül van még valami lehetőség? Amin sok aktív tag van? Ki merre próbálkozik? Insta? Facen random rairogatni emberekre?Ki hogyan szokott?
2021. márc. 6. 17:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
96%

Twoo, randivonal, csp, jaumo


Fbn eszedbe ne jusson ráírkálni emberekre!


Ott is van facetárskereső nézd meg

2021. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Csp, jaumo egy gagyi alkalmazás tele inaktív, fake profilokkal, nagyon elavult lett. Talán pár éve még voltak rajta páran de mostanában semmi szinte..
2021. márc. 6. 18:07
 3/68 anonim ***** válasza:
65%
Tinder kufirc app, badoo talán megállja a helyét...
2021. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Írjatok többen kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalaitokra.
2021. márc. 6. 18:16
 5/68 anonim ***** válasza:
99%
semmi más nincs. Az elittárs akkora átb@szás, hogy csak úgy zengsz, amikor 2 hónap múlva fel akarod mondani és kifizettetik veled a 12 hónapot...
2021. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
98%
Milyen szép kilátások.. :D
2021. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
Akkor nem túl előnyös ez a netes ismerkedés, lehuzasok és egyebek..
2021. márc. 6. 19:22
 8/68 anonim ***** válasza:
81%
Férfi szemszögből válaszolok, a női oldalt nem ismerem. Szerintem a legtöbb ilyen oldalon vagy inaktívak a nők, vagy mivel kismillió üzenetet, lájkot, akármit kapnak, van miből válogatniuk. Én a Facebook Társkeresőt használom (0 eredménnyel), meg a Badoo-t, az utóbbin nagy nehezen összejött egy match, de a csaj nem is válaszolt az üzenetemre. Sajnos nem sok választási lehetőség van, viszont ha férfi vagy, ráadásul átlagos vagy az alatti külsejű, akkor a társkereső oldalakon se számíts semmi jóra.
2021. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
28%

[link]


sok sikert birkák

2021. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
44%

Nekem Tinderen úgy van sikerem, hogy elő vagyok fizetve, meg még mellé egész jóképű vagyok. De pl már az átlagos kinézetű haverjaim is csak szenvedésnek élik meg az ott létet. Na nekem is olyan, hogy 20-30 matchből jó ha 1-gyel lesz végül valami.


Siker: Évente van 3-4 kufirc onnan és egyszer 4 éve ott találtam egy utána 3 évig tartó kapcsolatot.

2021. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!