Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek regisztrálni társkeresőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek regisztrálni társkeresőre regisztrálni (pl Tinder), ha nem is érdekel mi van ott, főleg a lányokat kérdezem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rengeteg olyan matchem volt, ahol ordított a csajról, hogy maga se tudja mit keress ott, csak regisztrált, gondolom én, egy hercegért fehér lovon.


Elindítom a beszélgetést és egy szavas válaszokat kapok („xd”,”ja”,”igen”,”nem”,’’aha”) vagy rosszabbik esetben nem is válaszolnak ugyanakkor match volt, szóval elvileg mindketten látunk valamit a képek alapján. Kb 10-ből 7 match ilyen, szóval szerintem ez egy jelenség.


Nem értem, miért van ez? Ennyivel kevesebbnek tartjuk az embereket online?



2021. márc. 7. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%
Ne várj tőlük többet tesa, egy átlagnőnek nagyjából ennyi az agyi kapacitása.Xd,igen,nem, így van, aha. Ennyiből már mindent tudsz róluk amit tudni érdemes.
2021. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedni akarok, de akkor minek jelölted meg őket? Egyébként meg ez szerintem minden társkeresőn így van, meg máshol is (pl. itt is), egy értelmes összetett mondatot is nagyon nehezen présel ki magából a többség. Vagy ostobák, vagy közönyösek, rosszabb esetben mindkettő.
2021. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Túlkínálat van férfiakból.

Egy szép nőre több százan ráírhatnak egy héten és élőben is leszólítják szóval bőven van lehetőségük hogy válogassanak, a Tinderen is ugyanezt csinálják de el se olvassák ha csak egy "szia"-t írsz mert nem tűnik ki a másik 30 olvasatlan üzenet közül, amit lehet hogy nem is néz egyáltalán. Ha Tinderen fent vannak annak több oka is lehet de általánosan leginkább egófényezés vagy valami miatt nem tudnak ismerkedni, aminek megvan az oka (valami miatt problémásak: elhízott, gyereke van, elviselhetetlen személyiség, stb)

Nekünk férfiaknak ez maradt, ha nem vagy különösebben jóképű akkor be kell érni azzal a pár matcchel és tényleg nagyon ritka hogy értelmesen lehetne kommunikálni velük szóval nagyon nem egyszerű a helyzet ha máshol nem tudsz ismerkedni. Tapasztalataim szerint a Tindernél még a gyakori is jobb társkereső 😁 de nekem a Facebook vált be a legjobban.

2021. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben unaloműzésből regisztrálnak, pláne most amikor nem lehet csinálni semmit, de vannak akik ismerkedni akarnak, mert jelenleg azt se nagyon lehet sehol. Nekem sok matchem van, és vannak akikkel lehet normálisan kommunikálni, csak ahhoz az kell ,hogy te is értelmesen írjál rá. Nyilván aki nagyon buta vagy csak egyszavasakat ír vissza,azt hagyom a francba. De vannak akikkel egész jól ellehet dumálni, az más kérdés, hogy utána egy idő után vagy felszívódnak, vagy feldobják,hogy jelöld be facebookon/instán de utána nem folytatódik a kommunikáció(mert csak azért kellettél,hogy valakivel chateljen ha unatkozik, vagy hogy lájkold a képeit), vagy ha találkoztok is nem olyan lesz, mint amilyennek elképzelted, nekem éves szinten olyan 15-20 találka azért összejön, ebből olyan 5-6-ból lesz második találkozó és/vagy szex,de az is max alkalmi jellegű vagy pár hétig tart, mert hiába jön be neked valaki kép alapján vagy akár nagyon jókat is dumálhattok, ha nincs meg az az erős szikra, akkor a fene megette az egészet. Nekem eddig csak olyanból lett tartósabb valami, ahol élőben ismertem meg az illetőt és eleve vonzónak találtam,mert ott ezt egyből el tudtam dönteni. A tinderesek akikkel matcheltem majdnem mind olyanok,akikhez élőben nem is mentem volna oda. Nagyon nagy szerencse kell, hogy a netes társkeresésnek valami értelme legyen, még akkor is ha nagyon sok matched és nagyon jól nézel ki.
2021. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

En tarskeresés céljából vagyok fent Tinderen, ossze írtam egy biot pont azért, hogy ha valaki rám ir,akkor az alapján könnyen tudjon beszelgetest kezdeményezni, és ezért nem szeretnék egy szia-ra visszairni,ha már időt szántam arra,hogy segítségül bio-t írjak.

Többször volt,hogy meséltem valami sztorit hosszan,és annyi válasz jött vissza hogy "haha" vagy "ez jo". Ha hosszú üzenetekre ennyi írnak vissza,akkor minek strapaljam magam azzal,hogy hosszú válaszokat írjak?

Nem,nem egofenyezes,semmi más elérthetőségét nem adtam meg a fiokomnal.


23 nő

2021. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
#5: Mondjuk az sem mindegy, hogy miről mesélsz hosszan. Ha a másikat nem érdekli az, amit kisregényként leírsz, akkor minden hiába. Mondjuk más kérdés, hogy az emberek nemtől függetlenül mennyire felszínesek, illetve hogy a társkeresők mennyire alkalmas felületek arra, hogy monológokkal traktáljuk a másikat.
2021. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem magamtól kezdek mesélni, nyilván kérdez valamit és arra reagálva írok neki hosszan

Persze vissza is szoktam kérdezni, de elég lehangoló amikor egy "aha"-val reagál

Illetve ha egy idő után eljon, hogy pocsék a helyesirasa vagy úgy fogalmaz,hogy meg sem értem, amit mondani akar ...

2021. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
5: mi férfiak ugyanezen már átmentünk ezerszer és ugyanaz az eredmény))
2021. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

És? Miért lenne nektek vagy nekünk rosszabb? Mindkét nemből annak rossz, aki valóban parkeresés miatt regisztrált, nem kell versenyt csinálni belőle, hogy kinek rosszabb :D


23 nő

2021. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Nem verseny, tények :)

Nálunk is ugyanez a logika és következtetés, hogy minek erőltessük meg magunkat mikor 10ből 9 lány szrik bele az egészbe és vissza se ír. Belefárad az ember egy idő után.

2021. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!