Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek regisztrálni társkeresőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek regisztrálni társkeresőre regisztrálni (pl Tinder), ha nem is érdekel mi van ott, főleg a lányokat kérdezem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rengeteg olyan matchem volt, ahol ordított a csajról, hogy maga se tudja mit keress ott, csak regisztrált, gondolom én, egy hercegért fehér lovon.


Elindítom a beszélgetést és egy szavas válaszokat kapok („xd”,”ja”,”igen”,”nem”,’’aha”) vagy rosszabbik esetben nem is válaszolnak ugyanakkor match volt, szóval elvileg mindketten látunk valamit a képek alapján. Kb 10-ből 7 match ilyen, szóval szerintem ez egy jelenség.


Nem értem, miért van ez? Ennyivel kevesebbnek tartjuk az embereket online?



2021. márc. 7. 11:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
96%

En csak azt tudom, nagyon keves embert hajtok jobbra, mert elobb merlegelek a kepek alapjan. Ha nem birnam elviselni, hogy hozzamerjen, nem akarom megismerni a belso ertekeit.

Tehat abbol az iszonyu kevesbol lesz Match, es en speciel mindaddig valaszolok, amig valami egbekialto nem tortenik, vagy mas platformon nem derul ki, hogy amugy het eves, husz kiloval ezelotti fotok. Akkor altalaban unmatchelek vagy blokkolom. Nem akarok vadidegennek raolvasni, hogy miert nem tetszik megsem.

En egy szemelyes talalkozora hajtok, amitol fogva dol el, van-ertelme tovabbmenni.

En sosem hagyok fuggoben egy rakas pasit, aki eleve nem erdekel.

2021. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

A 4-re válasza: szerintem nagyon jó. Pont ilyen a Tinder, ha van egy átlagos kinézeted és valamennyi érzelmi intelligenciád, akkor abból a 10-ből 3-4 match után elindul egy beszélgetés, ami sokszor céltalan, mivel izgalmas chatelni, de amikor már szóba kerül a valóvilág sokan elfutnak. Ha meg mázlid van és kifogsz egy olyan csajt, aki tényleg "kapcsolat" miatt van fent akár egy randi is összejöhet, de hosszabb kapcsolat ritkán, mivel valamiért ide kerültetek(persze a Covid árnyalja a dolgokat egy kicsit), de micsoda egy ördögi kör.


(Érdekesség: Egy lánnyal egyszer azért nem tudtunk eljutni a találkáig, mert már szinte túl protokoll szinten használtam az app-ot. Próbáltam nem komolyan venni az egészet, de azért valamennyire ismerkedni. Egy hosszabb beszélgetés után egyszer csak lezárta, mivel nem értette miért nem írok több bókot, találka időpontokat ennyi duma után)


Összegezve a többi válaszra, valószínű mindkét félnek rossz, de én ugyebár csupán a saját oldalam tudom leírni és azért valljuk be gyakrabban van, hogy a lányok tűnek el(nem képesek egy egyszerű mondatnál többet visszaírni, pedig érzed, hogy akár összetett mondatokra is képesek lennének, csak ugyebár Tinder) főleg az én korosztályomba: 20 körüli fiatal lányok. Szerintem nehezen tudjak megemészteni, hogy nem egy rámenős dumálva szedik fel őket, mint a crazy stupid love-ban, hanem egy-két viccesebb kérdéssel egy chat szobában.

2021. márc. 7. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!