Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek regisztrálni társkeresőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek regisztrálni társkeresőre regisztrálni (pl Tinder), ha nem is érdekel mi van ott, főleg a lányokat kérdezem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rengeteg olyan matchem volt, ahol ordított a csajról, hogy maga se tudja mit keress ott, csak regisztrált, gondolom én, egy hercegért fehér lovon.


Elindítom a beszélgetést és egy szavas válaszokat kapok („xd”,”ja”,”igen”,”nem”,’’aha”) vagy rosszabbik esetben nem is válaszolnak ugyanakkor match volt, szóval elvileg mindketten látunk valamit a képek alapján. Kb 10-ből 7 match ilyen, szóval szerintem ez egy jelenség.


Nem értem, miért van ez? Ennyivel kevesebbnek tartjuk az embereket online?



2021. márc. 7. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát ha a lány/fiú nem úgy reagál, ahogy kéne, akkor nem is kell erőltetni. Pontosan ezért van "csinos nő"létemre egyidejűleg 2 matchem...
2021. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
#7: Na jó, de nem biztos, hogy a másik embert érdekli az, hogy te bő lére ereszted a mondókádat. Amit el lehet mondani két mondatban, arra nem kell két mondat. Ez sokszor a fontoskodás hatását kelti, vagy azt sugallja, hogy te képes vagy lyukat beszélni a másik hasába. Ha valóban érdekli a másikat az az adott dolog, akkor úgyis kérdezni fog, ha keveset mondasz róla. A sok beszéddel/írással viszont lehet, hogy éppen ellentétes hatást váltasz ki.
2021. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
12. ez hülyeség szerintem, én összetenném a két kezem azért hogy nekem regényeket írjanak Tinderen 😁 (8 voltam)
2021. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
#13: Nyilván ízlések és pofonok. Engem speciel irritál, ha valakitől kérdezek valamit, és ő levegővétel nélkül sorolja a számomra tök irreleváns dolgokat. Ha pl. valakitől megkérdezem, hogy mi a kedvenc filmje, akkor azt várom el, hogy mondjon egy címet, ha tud, nem pedig azt, hogy fél órán keresztül ecsetelje, hogy milyen jó a cselekményszövés, meg hogy X. Y. milyen faszául játszik. Amúgy ezek az oldalak nem kisregények írogatására valók, hanem arra, hogy pár alapvető információ és képek alapján eldöntsétek, mennyire vagytok szimpatikusak egymásnak. Ha minden klappol, akkor át lehet menni más felületre.
2021. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A 12-es vagyok, egy dolgot elírtam, bocs. Szóval amit el lehet mondani két mondatban, arra ne szánjunk tízet.
2021. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
De akkor minek kérdezed hogy mi a kedvenc filmje ha nem is érdekel valójában? Akkor vagy nem túl komolyak a szándékaid, vagy nincs türelmed az ismeredéshez, de semmiképp nem a hölgy ezért a hibás szerintem :)
2021. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
#16: Nem az nem érdekel, hogy mi a kedvenc filmje, hanem a körítés. Ha akarom, akkor majd én úgyis megkérdezem, hogy miért az, de ha nem akarom, akkor nem várok tőle litániát, hogy elkezdjen vég nélkül áradozni. Mert ha tőlem is megkérdezik, hogy mi a szakmám, elmondom egy mondatban, és nem zúdítok a másikra olyan információkat, hogy reggel fél 8-tól délután 4-ig ezt és ezt csinálom. Ha valaki konkrétan megkérdezi, hogy milyen feladatokkal jár a munkaköröm, akkor elmondom neki, de ha nem kérdezi meg, akkor nem. Vagy ha valaki megkérdezi, hogy ki a kedvenc zeneszerzőm, akkor megmondom a nevét, de nem kezdem a másikat azzal traktálni, hogy "X. Y.-nak ennyi és ennyi műve van, és azért a kedvencem, mert ügyesen tudott hangszerelni, és jól ki tudta fejezni a drámaiságot" stb., mert ez valószínűleg egyáltalán nem érdekli őt, főleg ha nem is egyforma a zenei ízlésünk. Talán érthető, hogy mit akarok ezzel mondani.
2021. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván nem ilyen kérdést fejtek ki bővebben,de ha valami olyan kérdést tesz fel,ami indokolja,hogy hosszan válaszoljak, akkor úgy fogok. Ha elmegyek majd vele talizni,akkor is majd három szóban válaszoljak egy kérdésre? Így elég nehéz kommunikálni...


23 nő

2021. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
24%
Őszintén szólva nem érdekelnek az engem lepontozgató emberkék, ez legyen a legnagyobb örömük az életben, és remélem, már elélveztek a lepontozásomtól.
2021. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%

Pedig eléggé érdekel, ha nem érdekelne, minek írnál hozzá kommentet? :D ne foglalkozz vele

Amúgy keressen mindenki úgy társat,ahogy akar,tud

2021. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!