Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintem nem nézek ki rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem nézek ki rosszul, mégis mintha taszítanám a férfiakat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi lehet az oka. A személyiségem szerintem rendben van, nem vagyok kifejezetten extrovertált, de barátságosnak mondanám magam és bárkivel el tudok beszélgetni. Mostanában persze még nehezebb ismerkedni, de előtte se nagyon ment, utoljára (és először) 6 éve volt egy rövidebb kapcsolatom, azóta semmi.
2021. márc. 7. 23:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Egy nő vonzereje sajnos nem merül ki a barátságosságában és a külsejében. Férfiként nekem is van olyan női ismerősöm, aki egyáltalán nem csúnya, s jól el lehet vele beszélgetni, mégsem éreztem soha semmiféle vonzalmat iránta. A vonzalom részben egyfajta személyes kisugárzáson alapszik, amin nem könnyű változtatni. Egy biztos: ha ölbe tett kézzel ülsz, akkor az esélyeid alacsonyak maranak. Szerintem próbálj társkeresőn intenzíven ismerkedni, írogass sok férfinak, mert így növeled az esélyeidet. Aki nagyon magányos, régóta nincs társa, annak lehet, hogy nem számít annyira a kezdeti vonzerő, és szívesen ismerkedik majd veled, hiszen már az is jólesik neki, hogy kellemesen elbeszélgetnek vele.
2021. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem nezel ki jol, ennyire egyszeru.


A jo nokre tapadnak a ferfiak, hidd el. :)

2021. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha szükséged van visszajelzésre profilkép és teljes alakos kép kapcsán, tudok segíteni.


Személyiséged lehet jó, ha nincs senki akivel beszélhetnél, sose derül ki. Légy nyitott, elérhető minél több ember számára, gondolkodj el rajta, miért nincs párkapcsolatod 6 éve, mert biztosan oka van. Minél hamarabb megfejted, annál könnyebb dolgozni rajta!

2021. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Én például túlsúlyos vagyok, 157cm 70kg. Az arcom meg teljesen átlagos. Mégis rengeteg intelligens, és vonzó, kedves férfi udvarol nekem. Sokszor megnéznek, vagy odajönnek hozzám a férfiak. Nekem rendben van az önbizalmam. Tisztában vagyok azzal, hogy ki vagyok, így önazonos vagyok magammal. Rengeteget mosolygok, segítek embereknek, tudok örülni a az apróbb örömöknek is az életben. Nem tolakodó a személyiségem, hanem egyszerű, ha kell hűvös, máskor szikrázó. Bármiről tudok beszélgetni, rengeteget olvasok, tanulok, jó munkám van. Egy szóval szeretek élni, és ez látszódik rajtam. Ez meg vonzza az embereket. :) Szerintem ennyi a nyitja.
2021. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

A nőknek igazából 3 egyszerű dolgot kell tenniük, hogy legyen pasijuk:

- Ne legyen NAGYON ronda. Na nem vagy extrém elhízva, vagy nincs valamilyen extrém torzulásod, akkor igazából ezen a szűrőn át is mentél.

- Ne legyen NAGYON kibírhatatlan. Itt is tényleg csak annyit kell tenni, hogy ne morogjon mindenkire, ne hárpiáskodjon, csak álljon hozzá minimálisan normálisan a környezetéhez.

- Legyen elérhető. Csak legyen emberek között, illetve a mai világban az online jelenlét is számít. A nők nagyrészének már az is elég szokott lenni, ha fent vannak Face-n vagy valamilyen társkeresőn. Ha pedig emberek között szoktak tartózkodni, akkor biztos lesz olyan, aki bepróbálkozik.

2021. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%

15 ez ahhoz elég, hogy legyen VALAMILYEN kapcsolatuk, vagy megdugják őket.

Normális kapcsolatra elmondhatatlanul nehéz partnert találni.

2021. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%
Szóba kellene állnod azokkal a férfiakkal is, akik rendíthetetlenül ostromolnak téged, de nem néznek ki tökéletesen, ezért levegőnek nézed őket.
2021. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
Hány kiló vagy?
2021. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig ha 6 éve semmi, és azt megelőzően is csak valami említésre sem méltó, akkor bizony szarul nézel ki, ideje elfogadni. Ha nem így lenne, fürtökben lógnának rajtad is, mint a többi nőn.

Megelőzendő a kiakadást: ugyanebben a cipőben járok, csak májusban már 7 éve lesz, szóval nem magas lóról beszélek...

2021. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%

16-os:

Nyilván mindenki szeretne isteni kapcsolatot, de azért legyünk realisták: az élet nem így működik ezen a területen sem.

Hasonlattal élve: akarhatok én 3 szintes luxus családiházat egy tiszta nyugodt környéken, ha havi 170 nettót keresek.


Én nem hiszek abban, hogy az igényeket lejjebb lehetne adni tudatosan. Azonban érdemes mérlegelni: valóban rosszabb lenne-e egy VALAMILYEN kapcsolatban élni, VALAMILYEN családot alapítani, mintha semmilyen nincsen?

Senkit nem akarok befolyásolni semmilyen irányba, mindenki döntsön maga.

2021. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!