Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Titeket miért taszítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket miért taszítanak a szűz férfiak?

Figyelt kérdés

Észérveket nem hallottam még rá.

És szűz férfiként tényleg a 16 év alattiakra kell hajtani, mert őket nem zavarja ez az állapot?



2018. ápr. 2. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Pont most válaszoltam a megcsalós kérdéshez. Ott az ex-szűz puncit kapott, és már mindenkinek be akarja dugni.
2018. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem taszítanak, a jelenlegi párom is szűz volt, mikor megismertem éa több éve vele vagyok. Nekem magyon szimpatikus volt, hogy nem játszmázott, nem kamuzott, hanem őszintén elmondta, hogy még nem volt nővel.
2018. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Tapasztalat, hogy beteszi annak, akivel osszejott, nem fog azzal az egyel megelegedni......
2018. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1 de kb mindenki ex-szűz :D
2018. ápr. 2. 12:56
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
2 hozzászóló vagyok: kíváncsi lennék, miért lettem teljesen leszavazva. Ha meg azt írom, hogy utálom a szűz pasikat, akkor meg azért lettem volna leszavazva. Ja, értem, itt egy nő bármit is ír, le lesz szavazva... erről ennyit. Válaszoljon normálisan a hóhér, nektek minden probléma.
2018. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

# 5


En ezert szoktam privatban elkuldeni a valaszomat neha. Mert itt akarmit ir az ember, jot vagy rosszat, mindig lesz aki belekot vagy leszavaz.

2018. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Engem azért, mert tele vannak gátlásokkal, szoronganak. Egy férfi legyen határozott!
2018. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7 egy szűz is lehet határozott
2018. ápr. 2. 13:39
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Mert ők kielik magukat tiniként, aztán bszogatjak a férfit, hogy mekkora lúzer amiért 23 évesen még szűz és akkor már azért nem jönnek össze vele.

Ha pedig a 23 éves srác is szeretne kielni magát akkor azért mocskoljak.

Tehát a lányok többsége egy senki más lányra nem vagyo fiút akár aki az ágyban egy tigris, de mégsem volt sok lánnyal együtt.

2018. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Szűz és szűz között is oltári nagy különbsèg van. Èn azt nem szerettem ha nagyon fèlènk volt mellè, ès semmit nem mert csinálni mèg ha 20 x elmondtam akkor se. De ez persze nem csak a szűzekre igaz, hanem a fèlènk nem szűz pasikra is.
2018. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!