Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, képesek lennétek szerelmet érezni egy biszex pasi iránt is vagy a tudat ellehetetlenítené azt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 18:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%
Undorodnám.
2021. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
7%
Férfias...
2021. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
36%
Nem! Fujj! Taszit, ha egy ferfi nem 100% hetero. Termeszetesen nem baj. Elfogadom a melegeket, csak ne legyen kotelezo
2021. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én is biszex vagyok.
2021. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%

Szerelmesnek biztos szerelmes tudnék lenni.Egy helyes,vonzó,karizmatikus férfiba akkor is könnyen bele szeret egy nő,ha nem akar.


De! Azt viszont,hogy vele legyek már alighanem ellehetetlenítené a tudat,hogy fél szemmel a pasik felé is kacsintgat.

Nem vagyok egy féltékeny típus,de mégis csak zavaró lenne,hogy az akibe szerelmes vagyok,akit szeretek és aki velem van nem csak nőkkel léphet félre,de még a férfiakra is oda kell figyeljek..


Na jó nyílván van bennem több aggály is etéren hiába vagyok fiatal cseppet sem tudok igazodni ezekhez az új nemi identitás zavaros trendekhez.

2021. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
41%
Igen, én magam is biszex vagyok.
2021. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
57%
Csak barátnak, szerelmemnek soha.
2021. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
68%
Legalább nem valószínű, hogy felháborodottan feszegetné, ha a kapcsolat élőtt nekem is voltak kalandjaim, szóval inkább pozitív
2021. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
36%
Nekem imponálna is, hogy az, de én perverz vagyok
2021. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
61%

Majdnem beleszerettem valakibe, akiről hirtelen megvilágosodtam, hogy homoszexuális és közel 10 éves kapcsolata van egy férfivel. Mindezt apró puzzle-kból raktam össze, meg a Fb-ról, rajta semmi nem látszik, az egyik legjóképűbb, legvonzóbb férfi, akit valaha is ismertem. Nem nagyon volt eddig szemem arra, hogy ki lehet homoszexuális, de nagyon femininnek képzeltem a homoszexuális férfiakat és bár van az a mondás, hogy a jóképű férfiak vagy foglaltak, vagy melegek, én őket is ilyen nyálas bájgúnár modellfiúnak képzeltem. Erre itt ez a sármos macsó...Kb. sokkot kaptam a felismeréstől. Egyszerű lelkivilágomat teljesen megzavarta az a tény, hogy nem csak, hogy baromi vonzó, de nagyon szeretnivaló természete van. Úgyhogy át kell kalibrálnom az agyamban a melegekkel kapcsolatos előítéleteimet és ellenérzéseimet, mert itt van egy hús-vér pasi, aki iránt nincs bennem semmi ellenérzés vagy lenézés, ami alapból azért meg van a homoszexualitással kapcsolatban a fejemben. De itt van ez az ember és azon túl, hogy imádom, férfiként vonz is. A kérdésre egyértelmű a válasz, a tudat ellenére bele tudtam volna szeretni. Ami miatt nem tudtam az az, hogy ő nem igazán mutatott felém vonzalmat és a legnagyobb ok, hogy elválnak útjaink és nem fogom többé látni. Ettől még 3 órán át bőgtem, amikor megtudtam, hogy elmegy. Hát ha ilyen érzéseim vannak, sejtésem szerint simán bele tudnék szeretni, ha lenne egy kis remény, mert biszex.

De kapcsolatot nehezen tudnék elképzelni, félek, hogy a mindennapokat megmérgezné a tudat. Bár már másként élem meg a szerelmet, mint korábban. Én sem vagyok már olyan szinten birtokolható, mint 10 évvel ezelőtt. Egy biszex férfivel azt hiszem, nem tudnék birtokláson alapuló kapcsolatot kialakítani és nem is lenne vele szemben se fair. Bár ki tudja...Van, aki azért is nyit a nők felé, mert gyereket akar. Ott pedig szükség van komoly elköteleződésre.

Hát, soha nem hittem volna, hogy egyszer majdnem belezúgok egy meleg pasiba...

2021. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!