Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, képesek lennétek szerelmet érezni egy biszex pasi iránt is vagy a tudat ellehetetlenítené azt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 18:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%

20: Üdv a klubban! Csak nálam fordítva alakult. Én egy oyan nőbe kezdtem beleszeretni aki nem volt hetero. Mondjuk még amnyi a difi, hogy én világ életemben elfogadó voltam, sosem volt semmilyen ellenérzésem. Csak akkor mondta volna meg kerek-perec, hogy max barátság. De kicsit be lettem hülyítve.


Nagyon hihetetlen volt a sztori, majd kifejtem ha kell később, most nincs időm sajna.

2021. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%
amelyik férfiban járt már segbe tetkó arra nehéz férfiként nézni, de vannak nők akiknek az ilyen fél homok a fétisük, tehát np.
2021. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
32%

Nem, én nem tudnám azt elfogadni, hogy biszexuális legyen a párom.


Sajnos a saját káromon tanultam meg, hogy bizony egy jó kapcsolatért, egy jó pasiért folyamatosan dolgozni kell, hogy megtartsad (természetesen ennek kölcsönösnek kell lennie egy kapcsolatban).


Én azt gondolom, hogy más nőkkel képes vagyok versenyezni, mert nőként tudom, hogy mire kell figyelnem, van elképzelésem arról, hogy nőként mint tudok adni a páromnak, mire van szüksége egy férfinek egy nőtől.


Egy férfi konkurenssel szemben eszköztelen lennék. És nekem egy párkapcsolatban exkluzivitás kell, nem fogadok el harmadik betolakodót.

2021. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%
23-as, én meg úgy vagyok ezzel, hogy nem versenyzek soha senkivel. Ha nem én vagyok neki az, aki kell, akkor vigye más. Jelzést adok, de ha nem vevő rá, vagy nem csak az én jelzéseimre vevő, akkor nem fogok beállni a tülekedők közé.
2021. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
15%
Abszolút lehetetlen. Gyomorforgatónak, taszítónak tartom.
2021. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Hetero nőként hetero férfira van szükségem egy kapcsolatban. Egyébként semmi bajom az LMBTQ emberekkel. Barátaim bőven vannak ebből a közösségből:), csak párkapcsolatot nem akarok velük.
2021. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
38%
Undorodnám. Egyik nap egy pasas hátsójában jár, másik nap velem? Pfúj.
2021. dec. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
79%
27. Mert az jobb, ha hetero és egyik percben egy idegen nőciben jár, aztán benned? 😂 Bár normális embereknél alapból nem is szokás félredugni, de a stílusodból ítélve te úgyse vagy az
2021. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Pfúj! :-(
2021. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Párom biszex, exem is az volt. Utóbbival szimplán nem illettünk össze személyiségileg, semmi köze a szexualitásának a szakításhoz.
2021. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!