Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek kapcsolatba azzal a lánnyal akiről csak annyit tudok hogy hol lakik? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tegnap volt 1 szabadnapom és beültem az egyik barátom mellé mivel csomagkézbesítő és segítettem neki meg beszélgettünk. Az egyik címhelyen ilyen zárt családi vagy társas ház előtt megállt én az autóban maradtam. 1 fiatal 20-22 év körüli lánynak adott csomagot. Kb 10 másodpercig láttam de nagyon megtetszett!!! Ő csak rám nézett 1 kicsit mert többet nem látott takarásban volt. Az lenne a kérdésem hogy hogyan lépjek kapcsolatba vele? Hogyan adjam a tudtára hogy tetszik nekem? Annyit tudok csak róla hogy melyik házban lakik. Hogyha valamire még kíváncsiak vagytok akkor azt kérdezzétek meg és szívesen válaszolok!

2021. márc. 11. 14:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
83%
Szerintem állj meg a ház előtt a kocsival. Kapcsold be a romantikus kis zenéteket Rádióról, Vigyél neki virágot is Jah és emeld a Rádiót a fejed fölé azt mindíg szeretik :D És tudni fogja hogy te bizony kapcsolatba akarsz lépni vele.
2021. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

SEHOGY.

ez nagyon ijeszto, raadasul szemelyes adatokkal valo visszaeles, meg csak nem is te vagy a csomagkezbesito. es valoszinu, hogy o nem akar veled ismerkedni.

2021. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

#2

Akkor nem csak számomra ijesztő a sztori. :D

Ha egy pasi elkezdene követni azért, mert látott az otthonomban és megtetszettem neki, hát nem is tudom, enyhén para lenne....

2021. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2 Egyáltalán nem valószínű, hogy ő nem akar velem ismerkedni!!! -.-


Egyébként azért írtam ide ki a kérdést, mert ötleteket - tippeket - tanácsokat várnék a megoldásra. Például az hogy odamegyek és egyszerűen becsengetek az nem lenne túl célszerű szerintem...

2021. márc. 11. 15:05
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

‘Kb 10 másodpercig láttam de nagyon megtetszett!!! Ő csak rám nézett 1 kicsit mert többet nem látott takarásban volt.’

ebbol 100%-ra biztosra veszem, hogy valoszinuleg meg azt se fogja tudni, ki vagy, es igy meg ijesztobb lesz szamara az egesz.

2021. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem akarod hagyni ezt az egészet, akkor írj neki egy levelet, magyarázd el a körülményeket (hogy a csomagkézbesítős haveroddal voltál és onnan tudod a lakhelyét, sajnálod amiért ilyen ijesztő módon közeledsz felé, de szimpatikus számodra stb), majd a végére a nevedet (ha nem valami Nagy István neved van, mert az alapján sehogy nem tudna megtalálni például Facebookon :D) vagy a telefonszámodat (+minimum keresztnév). Bedobod a postaládába a levelet (vagy feladod postán, ez a kevésbé ijesztőbb megoldás, ugyanakkor előbbi pedig talán imponálóbb lehet, hogy veszed a fáradtságot elmenni oda) és vársz. Innentől kezdve a döntés az ő kezében van.

De amúgy én is megijednék, ha egy "udvarlóm" tudná a lakhelyemet. Volt egy hasonlóm, ő bemindenezve, alkoholszagúan hajnali 2-kor jött ide és próbált meg felszedni engem a saját ablakom alatt, csak nehezen értve a "nem"-ből. Traumatikus volt, szóval az ilyen megmozdulást kerüld el minden áron. :D

2021. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#5 nyilván elmagyaráznám neki, hogy ki vagyok mikor és hol láttam stb.


#6 végre az 1. Normális értelmes és segítőkész válasz!!! Ment is érte a zöld pacsi!!! Teljesen jó ötletet adtál, írni fogok 1 levelet személyesen fogom bedobni a postaládájába. Csak már az a kérdés hogy milyen elérhetőségemet adjam meg. Eléggé ritka nevem van nem Nagy István vagy Kiss Péter. Facebookon nagyon könnyen megtalálna. Ezért lehet hogy inkább a telefonszámomat kéne ráírni a keresztnevemmel?🤔

2021. márc. 11. 15:38
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 ja amúgy én egyáltalán nem vagyok ilyen. Májusban leszek 24 éves és amióta élek fél liter alkohol nem ment le a torkomon. Normális tisztességes tisztelettudó embernek tartom magam. A 2 autómra költöm az alkohol és a cigi árát.
2021. márc. 11. 15:40
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
21 éves lányként (csak azért emelem ki, mert a kiszemelt lány is ennyi idős) nagyon ijesztőnek tartanám. A csengetés az borzasztó ötlet, de én a levélre se válaszolnék. Lehet én vagyok a paranoiás, de ha valaki 10 mp-ig látott, úgy, hogy én szinte biztosan észre se vettem őt, akkor semmi esetre se keresném fel és remélném, hogy elfelejt vagy lemond a dologról. Az is biztos, hogy legközelebb nem én mennék ki a csomagért.
2021. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem biztos, hogy ő nem látott. Sőtmitöbb biztos vagyok benne hogy észrevett. De amúgy igen te vagy maradi...
2021. márc. 11. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!