Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is eltunyul a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is eltunyul a kapcsolatban? Lehúzzátok egymást? bővebben

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején mindkettőnknek jó fizikuma volt, rendszeresen sportoltunk. Aztán a barátom abbahagyta és húzott magával. Persze engedtem a nyomásnak, mert olyanokkal jött, hogy szivesebben megyek el edzeni, minthogy vele legyek. Nem akartam ilyen barátnő lenni. De mintha mindig megérezte volna, hogy mikor akarok elindulni futni és akkor szólt, hogy jön. Dolgozok, este érnék rá edzeni és vele is találkozni. Prioritásként őt választottam. Mostmár van rajtam +4-5 kg, amit meg szóvá tett, hogy milyen pocit növesztettem, meg hogy régebben jobb volt a fenekem.

Igyekszem sportolni, de nem tudok már annyit. Nagyon zavaró ez az állapot.

Mi a megoldás erre?



2020. máj. 17. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerős jelenség. Kapcsolatba kerültem, kényelmes, biztonságos, jó, egyik fő program a közös étkezés... Ugyanez az +5 kiló meg a pici poci a problémám. A barátom korábban elkezdett edzeni, fogyott is.

Jövőhéten együtt megyünk futni, ha megjön végre amit rendeltem. Ez új dolog lesz és remélem ez lesz a megoldás is.

2020. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Előtte is sportoltunk, most is edzünk, csak inkább együtt. Ha ő épp nem edz, én nekiállok akkor is, aztán gyakran csatlakozik és utána megköszöni. Van, hogy ő mondja azt, hogy álljunk neki időben, ne húzzuk.


Nekem sosem mondott ilyet a párom. Ha volt is programom vele, ami miatt elmaradt edzés, akkor mondtam, hogy oké, ezért a következő estém offos (akkor még nem éltünk együtt). De volt, hogy azt mondtam neki, hogy ha velem akar lenni, jöjjön velem futni vagy kondizni. Mert az ő érdeke is ez a test és az, hogy én ne érezzem magam rosszul a bőrömben.

2020. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Én nem tunyultam el, előtte is sportoltam, most még többet is. Mondjuk én imádok edzeni, plusz nekem normális pasim van, soha nem keltene bennem bűntudatot azért, mert elmegyek edzeni.

Egyszer mondaná, hogy ne menjek edzeni, inkább legyek vele, aztán szólna be az alakomra, szerintem megnézhetné magát.

2020. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha el is tunyultunk a legkevésbé se érdekelt egy kis pocak vagy lötyögés a másikon. Ki a franc vesz észre 4 kilót egy átlag testalkaton? Páromnak volt kifejezetten pocakos időszaka (egyetem alatt versenyszerűen sportolt szóval amikor megismerkedtünk vékony volt), őt jobban zavarta, engem kicsit se érdekelt.

De amúgy hellyel-közzel edzegetünk, nem alakformálás miatt csak úgy egészségességből. Versenyt csinálunk ebből is meg szívjuk egymás vérét szóval megvan a motiváció.

A párod viszont nem normális, betegesen ragaszkodó és uralkodó. Most jön majd az a rész amikor teljesen ok nélkül építi le nullára az önbecsülésed. Ha van egy kis eszed hamar lelépsz.

2020. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy testileg. De lelkileg is van ez a jelenség. Már aki foglalkozott önfejlesztéssel, az tapasztalhatja, hogy egyedül mennyivel gyorsabb haladni. Teljesen akaratlanul is bekorlátozzák egymást a párok.


Amúgy ez a szóvá tevős dolog eléggé visszataszító. Erről érdemes lenne beszélni, hogy máshogyan fejezzétek ki egymás felé a dolgokat, ne sértsétek egymást!


A sport-edzés lehet közös program is. Win-win. Én erre törekednék elsősorban.

2020. máj. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A férfi a lusta? Ezt a f@*szt! Nálam exbarátnőm volt ilyen, de nem hagytam magam.
2020. máj. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva. Nem igazán sporzoltam kitartóan párom előtt. De mivel neki rendszeresen edzései voltak, mert kiskorától ehhez volt szokva, én is elfoglaltam magam, és bele is szerettem egy sportba. Alaposan kiizmosodtam, most pedig majdnem 10 kilót leadtam, mert mióta összeköltöztünk, szabadon főzhetek, és nem kifejezetten diéta miatt, hanem én egyszerűen az egészséges, "diétásabb" kajákat szeretem magamtól is. Ellenben szüleimmel, akik zsírt zsírral és kenyérrel, és még a teába is szörpöt tesznek... Amúgy sem voltam kövér, csak átlagos alkat, így viszont már kifejezetten látszik a sport.

Párom is fogyott mellettem, bár ez inkább a sport váltás miatt van nála. Nekem igazából teljesen mindegy. Nagyon izmosan is tetszett, picit pufibban is, és ilyen vékonyan is tetszik. És én is neki. Nem amiatt sportolunk, hogy hú de szexik legyünk, hanem mert élvezzük.

2020. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem változtatok sokat az életvitelemen, ha kapcsolatom van és nem befolyásol mások életvitele a sajátomban.. A kapcsolatunk előtt sem edzettem vagy sportoltam kifejezetten és most se. Nekem kimerül a sport a hétvégi 25-40 km túrákban és nyáron sokat is úszom mellé. Akármennyire gyűlölök futni, tornázni vagy benn gépeken izzadni, ezt a két mozgásformát imádom és hétköznaponta is minimum 20 ezer lépést gyaloglok. Ugyanaz a súly és méret vagyok középiskolás korom óta, nem nehéz tartani. Amikor összejöttünk a férjemmel, ő fizikai munkát végzett és ezért rengeteget mozgott, akkor szedett fel 20 kilót, amikor abbahagyta és irodai munkája lett. De persze másoknak azt mondja, hogy én főzök túl jól :D Még mindig nincs elhízva és még mindig teljesen egészséges, szóval nem zavar, de ha zavarna, nem finomkodnék és egyenesen elmondanám neki, mit gondolok.
2020. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismerős. Velem olyan történt, hogy az egyik exem mellett abbamaradt az edzés (edzőterem). Ráadásul nagyon jól főzött, jó sokat ettünk együtt. A kapcsolat végére már eléggé leeresztettem (igaz, ez nem volt annyira látványos, de én éreztem), de csak az mentett meg az aputesttől, hogy sokat jártam futni. Így, hiába ettünk sokat, nem híztam el. Azóta megfogadtam, hogy nem adom fel csajért az edzést. Szerencsére, azóta már visszaépítettem, ami akkor lement.

Ha sipákol valakinek a nője, hogy inkább elment edzeni, ahelyett, hogy találkoztak volna, akkor azt kell mondani, hogy te egy viszonylag izmos srácot ismertél meg, akin nagyon tetszik, hogy izmosabb, mint az átlag. És ha azt szeretnéd, hogy ez mindig így legyen, ne legyek aputest, akkor muszáj ezt fenntartani. Az edzőteremben is annyira látszik, hogy ki az, aki egyedülálló és ki az, aki kapcsolatban van.

2020. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem, pont, hogy a párom mellett kezdtem el rendszeresen edzeni. Fél évig beszéltük, hogy együtt elmenjünk, aztán végül én meguntam, hogy ő nem nagyon akarta rávenni magát, hogy elkezdjük, így én végül mentem egyedül és megyek azóta is. Nekem az egyetlen szabadidős kikapcsolódásom az az edzés, szinte az összes barátnőm elköltözött a városból, nincs kivel csavarognom, így munka után én edzeni megyek, nekem ez az a hobbi, amit nem szeretnék abbahagyni. Ezt a párom tudja, tiszteletben tartja, és olyan időpontra szervezzük a dolgainkat, amikor mindketten szabadok vagyunk.

Te meg tanulj meg szépen néha nemet mondani, ha készülsz edzeni és ő pont akkor akar veled találkozni, nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy most edzeni mész, majd utána találkoztok. Ha minden egyes alkalommal eldobod a saját programjaidat, amikor neki épp felbüffen, hogy látni akar, akkor sosem fogja tiszteletben tartani az idődet. És el is fogja várni, hogy csettintésre elérhető legyél.

2020. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!