Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek kapcsolatba azzal a lánnyal akiről csak annyit tudok hogy hol lakik? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tegnap volt 1 szabadnapom és beültem az egyik barátom mellé mivel csomagkézbesítő és segítettem neki meg beszélgettünk. Az egyik címhelyen ilyen zárt családi vagy társas ház előtt megállt én az autóban maradtam. 1 fiatal 20-22 év körüli lánynak adott csomagot. Kb 10 másodpercig láttam de nagyon megtetszett!!! Ő csak rám nézett 1 kicsit mert többet nem látott takarásban volt. Az lenne a kérdésem hogy hogyan lépjek kapcsolatba vele? Hogyan adjam a tudtára hogy tetszik nekem? Annyit tudok csak róla hogy melyik házban lakik. Hogyha valamire még kíváncsiak vagytok akkor azt kérdezzétek meg és szívesen válaszolok!

2021. márc. 11. 14:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

#9

Ha látott is, szerinted megjegyzett? Vagy nem is tudom, van a "néz, de nem lát". Lehet látott téged, de meg nem mondaná.

Megkérdezhetem mi a maradi abban, hogy nem keresnék fel egy idegent, aki 10 mp után eldöntötte, hogy szimpatikus vagyok (amit elsősorban a belsőre használnak) neki?

2021. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy a személyes ismerkedés a mai világban sajnos már ritka. Sajnos manapság mindenki már csak interneten keresztül ismerkedik. De én még személyesen szeretnék!!
2021. márc. 11. 16:45
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg te sem tudod, milyen az a lany, nem beszelve most, hogy o semmit nem latott beloled.

Az elso latasra szerelemben ugyan hiszek, de szerintem apait-anyait ravetitettel, ez egy oriasi bemeseles.

2021. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szóval akkor írjak 1 levelet és dobjam be a postaládájába?🤔
2021. márc. 14. 20:24
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem írd rá a teljes nevedet, ha te őt tudod hogy hol lakik, bedobsz neki egy levelet, az a minimum hogy had ellenőrizzen le facen, hogy ki vagy, hogy nézel ki.

Én biztos nem hívnék fel telón egy idegent aki odabiggyeszti hogy Péter, és nem is emlékszem egyetlen futárra sem, főleg nem az utasára, ha megnézett, ha nem.

2021. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 köszönöm a válaszod! Sokat segített! De nem is én voltam a futár hanem a barátom. Én végig az autóban ültem.
2021. márc. 23. 13:57
 17/20 A kérdező kommentje:
Tegnap történt velem 1 hasonló eset! Kfc futár ismerősöm mellé ültem be. Én vittem az egyik címre a kaját. Lejött 1 kiscsaj. Nagyon bejött, az ideálom volt!!! Amikor megláttuk egymást, mind2-en leblokkoltunk és meglepődtünk pár pillanatra láttam rajta. Gondoltam énis bejövök neki. A kaja már ki volt fizetve adott 200 forint borravalót. Aztán kb másfél óra múlva már a saját autómmal visszamentem ahol lakik. Felcsengettem a kaputelefonon ugyanúgy amikor a kaját hozta. Elmondtam neki hogy ki vagyok (én hoztam neki a kfc-t) és mondtam még hogy nagyon szimpatikus lány a számomra lenne-e kedve ismerkedni. Erre mondta hogy barátja van. Mondom nagyon sajnálom szia. A hangján hallottam azt a megbánást amikor ő is elköszönt. Mit kellett volna másképp csinálnom? Lehet nincs barátja csak így rázott le.
2021. máj. 4. 11:43
 18/20 A kérdező kommentje:
Na szóval hogyan ismerkedjek olyan lánnyal akinek csak a lakóhelyét tudom?
2021. dec. 19. 12:47
 19/20 A kérdező kommentje:
Na hogyan lépjek kapcsolatba a lánnyal?
2021. dec. 22. 16:16
 20/20 A kérdező kommentje:
Hogyan lépjek kapcsolatba azzal a lánnyal akiről csak annyit tudok, hogy hol lakik?
2021. dec. 28. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!