Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakitás után szex ?? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után szex ?? Van benne bármi rossz is ?? Lehetséges érzelmek nélkül megtenni ??

Figyelt kérdés

Volt párommal szakitottunk. A szakitás kb 6-8hónapja történt.Találkozgatunk egy ideje (nem szándékosan csak véletlenszerűen) és fell jött a téma mi lenne ha szexelnénk. Vonzódunk még mindig egymáshoz. Tehát az a bizonyos "kémia" dolog meg van köztünk! De elképzelhetetlennek tartjuk mind ketten hogy össze jöjjünk újra.

Szerintem leginkább lányok/nők véleménye érdekelne mennyire elfogadható ez ??? Hogyan alakitsam úgy hogy ne érezzek "aktus"után semmi kötödést se vonzalmat viszont még is jól tudjak megfelelni.

Elvégre már egy ideje ismerjük a másikat,és hát még nincs más, és emberek vagyunk.



Válaszokat elöre is köszönöm.


2021. márc. 11. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
neked kell tudnod, hogy képes vagy-e a helyén kezelni a dolgokat. mivel elképzelhetetlennek tartod, hogy újra összejöjjetek, szerintem menne. egyébként miért szakítottatok?
2021. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkármilyen hihetetlen a csaj azt mondta hogy nem akkar kötötséget és nem akkarja hogy más bele szóljon az életébe. Neki jobb egyedül vagy épp alkalmi kapcsolat jöhet szóba. És miután az orromra kötötte ezt igy mindketten közös megegyezés szerint szakitottunk.
2021. márc. 11. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress normális kapcsolatot, ha attól félsz, hogy nem tudod kezelni. Akkor nem neked való.
2021. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne!
2021. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 3 éve szakítottam az exemmel mert sokat dolgozott, nem akart összeköltözni és állandóan a családtagjaival lógott. Kb közel 3 évig voltunk együtt. Néha néha összefutunk egy gyors szexre.

Ha jó volt köztetek az ágyban a dolog akkor sok nő még titkon összefekszik az exel, van aki a kapcsolatban is még az exével kavar.

Ilyen az élet, ha kicsit a dolgok mögé is nézel néha.

2021. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: Egyrészt. Másrészt ha valamelyikőjük bepasizik/becsajozik, akkor úgy is vége lesz, remélhetőleg.
2021. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!