Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen rossz lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen rossz lány?

Figyelt kérdés
Szeretnék már kapcsolatot, vágyok a szerelemre, de egyszerűen akárkivel ismerkedek, mindenkire ráunok pár hét után. Olyankor elkezdek mással beszélgetni, ő mindig sokkal érdekesebb, mint az előző, de ő is csak pár hétig. Miért kell nekem mindig az újdonság varázsa? Ki lehet ebből nőni, vagy aki alapból ilyen, az nemis tud változni? Volt már hosszabb távú kapcsolatom, de mikor kb 1 év után elmúlt a szerelem, akkor is elkezdtem mások iránt fellángolást érezni, 2 év után szakítottam is(megcsalás sosem történt, azért gerinctelen nem vagyok). 22 éves vagyok.

2017. aug. 2. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Majd a HIV fertozes utan.
2017. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet kinovod,ki tudja. De az is lehet,hogy egyik pasi se volt hozzad illo,es ezert untad meg oket.
2017. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 írtam valahol, hogy mindegyikkel szexelek, ráadasul óvszer nélkül? Lehet én vagyok hülye, de nem emlékszem, hogy ilyesmit említettem volna, a rosszindulatú következtetéseidtől kímélj meg :D
2017. aug. 2. 15:18
 4/9 Blackfun ***** válasza:

Talán mert még nem találtad meg a hozzád illő partnert.

Fiatal vagy még persze, hogy változhat.

2017. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 igen, gondolom, ha a megfelelővel találkozok, akkor nem fogom megunni :) Tény, hogy baromi válogatós vagyok, nem leszek csak úgy szerelmes akárkibe...
2017. aug. 2. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Dettó így vagyok :) Bár nálam nem is pár hét ismerkedésről van szó, hanem pár napról :D Van ez így, ha jön egy olyan srác, én biztos vagyok benne, hogy nála meg fogok maradni és meg fog annyira ragadni, hogy ne unjak rá. Nem hinném, hogy ettől rossz vagy, a saját érzéseidet kell követned, hogy kivel jössz össze, kivel nem. Az sokkal rosszabb lenne, ha emiatt belekényszerítenéd magad egy olyan kapcsolatba, amit utána pár hét múlva már bánsz.


22N

2017. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok..merre laktok hogy ilyen hölgyekkel nem találkozom!? Az ilyen lányok meghódítása a kihívás! Privi!?
2017. aug. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egész megközelítés téves

Fogjuk már fel könyörgöm, hogy nem kell ásó kapa nagyharang kapcsolaton görcsölve agyalni, akkor, amikor az élet-lelkiállapot-vágy-tudatalattibiológia teljesen másfelé viszi az embert.

Hagyjad így ahogy vagy és élvezd az élveznivalót agyalás nélkül. Felejtsd el a társadalmi elvárást és a mások véleményével küzdést.

Neked így jó amit teszel, élvezd. Ha sokat agyalsz és küzdesz ellene belül, megkeseríted a hétköznapjaidat, nem tudsz aludni stb stb.

De ez már nagyon komplikált biológiai összefüggések sora, ezt most hagyjuk.

2017. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez természetes.

Én 30 éves koromig kerestem az igazit, aztán összeházasodtam. Ennek már közel 20 éve.

Tudtam, hogy nála is lenne jobb, de számukra meg én nem lettem volna megfelelő.

Nem akarom egyedül leélni az életem, így meg kell alkudni.

2017. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!