Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel férfiak próbálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel férfiak próbálnak még ismerkedni, vagy már annyira utálják a nőket, hogy nem is akranak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet van aki már prostihoz jár..
2021. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy te mit élvezkedsz az ilyen kérdéseken?

Nem sok életed lehet.

Mások nyomorán csámcsogni.

De ha kapsz egy olyan választ amit megérdemelsz, azt már törlöd, mert ennyit is érsz.

2021. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Embere válogatja. Van, akinek kedvét szegi a kudarc, másnak felcsigázza a harci kedvét. Én mindig az utóbbi kategóriába tartoztam.
2021. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok szó szerint incel, csak egy utolsó alkoholista tróger, aki ugyan rendszeresen találkozik és fekszik le nőkkel, de nem tudja takargatni a betegségét. Ennél fogva képtelen vagyok párkapcsolatot kialakítani, mert amint kitudódik, elhajt mindenki. Viszont nem utálom a nőket, és tovább próbálkozom, hátha valaki elfogad úgy, ahogy vagyok.

30F

2021. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


#2 Nem élvezkedek a kérdésen, csak érdekelt és feltettem. Mi a probléma ezzel? Nem töröltem semmilyen választ.


#3 Tehát sok kudarc ért és te próbálkozol. Szerintem is ez a jó hozzáállás. Azt olvastam valahol, hogy az incelek gyűlölik a nőket. Akkor ez nem igaz mindenkire?


#4 Te nem vagy incel, viszont 30 évesen még talán nem kellene beletörődnöd ebbe az állapotba. Próbáltál már leszokni az alkoholról vagy nem is szeretnél?

2021. márc. 12. 18:30
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Minden nő kur...va
2021. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
6-os,anyád igen,de nem ő az etalon. :)
2021. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az "incel" szarságot csak itt gyakorin látom, szinte minden nap.

Mivel 2 éve nincs csajom ,azóta nem voltam nővel, semmilyen formában, úgy gondolom én is beleesek a szó szerinti jelentésébe a dolognak, tehát önkéntelenül vállalom a cölibátust.

Szóval a nőket nem utálom, de nem értek hozzájuk. Soha nem tudtam "csajozni", flörtölni, ismerkedni. Nem tudom mit kellene csináljak, hova kellene menjek, mit mondja, hogya nviselkedjek, mikor, kivel legyek stb. Tehát nem próbálkozok senkinél (mondjuk nincs is kinél) és párkapcsolatot sem különösebben szeretnék.

Úgyis ugyanaz lenne a vége, mint az előzőnek, akkor meg minek. Újra és újra átélni ezt a szart, valahogy nem hiányzik...

2021. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
7-esnek Szia tesó mit keresel itt...
2021. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"annyira utálják a nőket, hogy nem is akranak párkapcsolatot?"



Persze. Foleg, amikor mar benne van a korban az ember annyira, hogy latja a korabeli, nem incel ferfiak milyen sorsra jutottak a parkapcsolataik altal.



36F incel

2021. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!