Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az anyagiakról szólnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az anyagiakról szólnak már a kapcsolatok többsége?

Figyelt kérdés
Vagy csak nagyon fel van kapva ez a téma de a többségre ez nem igaz? Ti,hogy látjátok mi az igazság?

2021. márc. 12. 23:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Nem ezt tapasztalom, nekem mondjuk nem is célközönségem az aki a tárcámban turkál a gondolataim helyett.
2021. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem csak arról szólnak. Nem vagyok pénzes, mégis simán találok lányt.
2021. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
2. A pénzesség nem csak arról szól, ha neked személyesen most sok pénzed van. Hanem akár a családodnak, amiből te is részesülsz, akár hogy olyan karrierút és életpálya is kinéz neked, amiből egyszer sok pénzed lesz.
2021. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%

#3: A szüleim elváltak és mindketten elég rosszul jöttek ki a dologból, szóval az akkori átlaghoz képest még lejjebb is vagyunk csúszva. A karrieremben meg még nincs túl nagy életpálya (persze, bármiből lehet csodát csinálni), szakmunkás átlagbéren vagyok.

Így megfelel?

2021. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
66%

Mégis mi másról szólnának?

De mindig is arról szóltak, ebben semmi új nincsen, eleve a hozomány meg, hogy "eltartsa az asszonyt" stb. annyira régi, hogy nem is kell ezen csodálkozni. A szerelmen alapuló -elvben azon alapuló- párkapcsolat alig néhány évtizedes találmány.

Szóval a párkapcsolatok alapvetően a pénzről szólnak, semmi másról. De ez így van rendjén, csak ma ezt nem divat felvállalni.

2021. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
73%
Én azt mondom, hogy látok néha valódi vagy valódinak tűnő kapcsolatot. Vitathatatlan, hogy vannak még ilyenek, amikor két ember egymás miatt van együtt, szerelemből, szeretetből, megbecsülésből, emberi értékek miatt. Nyílván ezekben a kapcsolatokban is jelen van a pénz, mint minden másban, mert ki kell fizetni a rezsit és még egy unatkozós vasárnap sincs ingyen. De sajnos egyre többször látom és tapasztalom személyesen én férfi részről, hogy túlságosan is számít a pénz a nők részéről. (Biztos vannak férfiak is akiknek ez szempont a nő részéről, én nem vagyok ilyen és a baráti körömre sem jellemző ez.) És ezt nem úgy értem, mint az egyszeri ember gondolná, hogy pénzt kell adni a nőnek vagy drága dolgokat, nem nem ezt a kisarkított formáját tapasztalom. Nem kizsákmányolni akar, hanem csak tőlem várja az anyagi szükségletek megoldását. Amivel egy konzervatív szemléletű kapcsolatban nem is lenne olyan nagy gond, ha azt látnám, hogy ő is próbál ezért tenni. Ha már dolgozik akkor próbál félretenni vagy értelmesen költekezni és nem azt látom, hogy tőlem el van várva az anyagi jólét amit élvez ő is, a saját pénzét meg csak szórja kedvére. És igen, nem feltétlenül kell az, hogy konkrétan legyen pénz, elég az is már sokszor ha a jövő anyagilag kecsegtető, ahogy a #3 írta. És sajnos vannak ennek a dolognak rosszabb változatai is, ahol konkrétan a pénz miatt vannak a férfival, eltűrnek bármit, megcsalást, megalázást csak ne kelljen kilépni a jó anyagi körülmények közül. Akkor fognak lelépni vagy szankciókat bevezetni, sárkánnyá válni a kapcsolatban ha valamiért fogyni kezd a pénz. Sajnos az egész társadalom és média felelős ezért a jelenségért. Háttérbe kerültek az emberi értékek, ha nincs pénzed akkor senki vagy. Ha emberileg senki vagy, de van pénzed akkor lesz egy csomó nő aki felnéz rád.
2021. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%

Soha az életben nem motivált, hogy sok pénzem legyen. Így a kapcsolatainkat sem, és nyilván az érintett nőket sem.

Volt öt nagy szerelem, ebből három rendes, hosszú kapcsolat

65f

2021. márc. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
#7 Jó az ilyet hallani. Annyit azért érdemes megjegyeznem, hogy én 30 felé közelítek, én ebből a korosztályból írtam amit írtam egyel fentebb. Amikor az ön korosztályában lévőknek mesélem a mostani tapasztalatokat, akkor nemes egyszerűséggel nem szokták érteni a helyzeteket.
2021. márc. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
20%

Az elmult tizezer evben, kisebb megszakitasokkal arrol szoltak.


A kozelmultban volt egy ilyen megszakitas, a szocializmus (emiatt 65F velemenye kevesbe relevans). Aztan azota visszatertek a dolgok a megszokott kerekvagasba.



36F incel

2021. márc. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%
Felnőtten már igen
2021. márc. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!