Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért irigy rám a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigy rám a barátom? (anyagiakról van szó)

Figyelt kérdés

lassan összeköltözünk és mindig azt nézi mikor mire költök.

nemrég nagy felháborodást keltett, hogy hogy mertem venni magamnak hajnövesztő cseppeket (pedig látta, hogy a bőgésig kiborultam, mert a fodrász elcseszte a hajam)


erre magának vett 3 havi vitaminkúrát és szabályosan eldugta a kocsiban hogy ne tudjam meg.

viszont megláttam a pontokat amit a rossman-ból kapott, kérdeztem, hogy mit vett, és jött azzal, hogy nem emlékszik, stb stb mire nagynehezen kinyögte hogy vitamint.


amúgy ó jól áll anyagilag, nagyon jól.


jelenleg most ott tartunk, hogy kötelez arra, hogy leszokjam a cigiről.

de nem azért mert zavarná (előtte nem cigizem)vagy mert káros, hanem mert én elköltenék magamra havi 15-öt, és ha együtt élünk, ezt én nem tehetem meg!


miért ilyen velem?

valakinek ötlete van?


2011. júl. 18. 08:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Lehet szegény sorsból származik és fél, hogy esetleg visszakerül abba.
2011. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Nem irigy, hanem figyelmeztetni akar, hogy ne költsd el a pénzt baromságokra, meg egészségtelen szarokra, mert ha összeköltöztök és közös lesz a háztartás, akkor rohadtul észnél kell lenni a pénzzel.


Attól meg, hogy sok pénzed van, még nem kell agyament módra költeni...

2011. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján ezt nem tartom irigységnek, viszont nekem ebből az derül ki, nem is illetek össze nagyon. Az a Te dolgod, mennyire hagyod magad irányítani, befolyásolni; amit leírtál, az nem egy párkapcsolat leírása, hanem egy szülő-gyerek szerepjátékra illik rá inkább.
2011. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Smartguy86 ***** válasza:
08:55 - Így igaz!
2011. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"figyelmeztetni akar, hogy ne költsd el a pénzt baromságokra"


de ő költi baromságokra...

2011. júl. 18. 08:58
 6/29 Smartguy86 ***** válasza:

:DDDDD Hát ezaz... Ti tényleg jobb, ha inkább szakítotok.


Amúgy meg ne fárassz... hajnövesztő csepp? Csak egy hülye hiszi el, hogy van ilyen. Cigi? Azt ne mondd, hogy az nem baromság?


Vitaminkúra? Még az a leghasznosabb mind közül... Attól legalább nem lesz beteg.


Nektek így nem összeköltözni kellene, hanem különmenni, drága bogaram...

2011. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Kezeljétek külön a pénzeteket és mindenki arra költ amire akar.
2011. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Smartguy86 ***** válasza:

09:01 - Hát azért házasságban ez már nem működik. Ott ha válás van, akkor fele-fele, mindegy ki mire baszta el a pénzét...


Ezért mondom, hogy így semmi értelme folytatni, ha ölik egymást. Egyik sem képes kompromisszumra... ez nem egy jó kapcsolat.

2011. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiú inkább szánalmas, hogy megtiltja, hogy mit vegyél magadnak, a srác meg vitamint vett magának pusztán dacból
2011. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"hajnövesztő csepp? Csak egy hülye hiszi el, hogy van ilyen."

írtam fentebb, hogy kiborultam a fodrász miatt, pánikból volt!


amúgy ő revalidot vett, kapásból nagy kiszerelésben (hajra)

2011. júl. 18. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!