Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az anyagiakról szólnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az anyagiakról szólnak már a kapcsolatok többsége?

Figyelt kérdés
Vagy csak nagyon fel van kapva ez a téma de a többségre ez nem igaz? Ti,hogy látjátok mi az igazság?

2021. márc. 12. 23:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
39%

Pont, hogy a legnagyobb feministák nem kellenek a kutyának sem vagy maximum valami gigabéta, rövid ujjú inges, nyámnyila pasi papucskodik mellettük, aki amúgy a férfiak között nevetség tárgya. Szóval azzal a felfogással nem éppen a boldog párkapcsolatok vonhatók egy lapra, hacsak nem macskával vagy kutyával élnek életvitelszerű párkapcsolatban.

Egyébiránt a feminista, liberalista beállítottságú nők között is bőven vannak anyagiasak, sőt azok között vannak csak igazán. Egy átlagos konzervatív nő kevésbé nézi ezt, mert az ő igényeihez általában elég egy hétköznapi életszínvonal és boldogan elvan a családjával. A libsi nő meg mindenféle új hullámot meg akar lovagolni, állandóan csavarogni akar a világban a PC, love, BLM, peace jelszavak közepette. Nem győzöd etetni az update, paleo, bio túlárazott kajákkal meg a mandula tejjel. Drága steaket legalább nem kell nekik fizetni, mert jelentős részük vega, meg a szarvasmarha tartás amúgy is túl környezetszennyező számukra.

2021. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

#14, egyáltalán nem haragszom, értem a logikádat, csak nem ez a helyzet.

Nem voltak szegény, max laza, vagy felelőtlen.

A nyudgíjkor precízen összeszámolták az életkeresetemet az 1969-es 6 órás nyári munkától kezdve. út 135-szoros szorzóval vették figyelembe, tehát az akkori 5,50-es órabért tavalyi szinten 730 Ft körül.

Így jött ki Szumma 300 millió a 48 évnyi összes munkaviszonyomra.

S valójában még ennél vagy 10%-kal több is volt a rendszerváltás utáni nem mindig bevallott pénzekkel.


Szóval nem éltem én szegénységben, ezért nincs is késztetésem, hogy utólag belemagyarázzam, hogy mindig is csóró akartam lenni.


6-7 éve kezdődött felnőtt életem legcsóróbb időszaka, már albérletben, és autó nélkül.

És ekkor jött a addigi legnagyobb szerelem is, 30+ év korkülönbséggel, vagy 4-5 évig.

Anyagilag nem jártam jól vele, ő meg nem járt jól velem, az fix.

Egyszerűen csak boldogok voltunk.

Nagyon sajnálom azokat, akiknek ez kimarad az életből, bármiféle anyagi dolgok mellett.

2021. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több...
2021. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Bírom ezt az oldalt:

Negatív álláspont a liberalizmusról és feminizmusról - - >automatikus lepontozás

😆

2021. márc. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

#24 Fel se tűnjön hogy egyedül a liberalista-feminista hozzászólás van lepontozva, pedig szóról szóra igaz, ami benne van. Az egyik híres történészt kérdezték, hogy melyik történelmi korban élne szívesen, ő mondta, hogy nőként egyikben sem, csak a huszadik századtól érdemes nőnek lenni, és nagy részt még mindig csak bizonyos kontinenseken.

Engem azért pontoztak le, és most is nullára fognak, mert azzal, hogy vállalom a liberalizmust és a feminizmust azt hiszik, hogy gyűlölöm vagy lenézem a férfiakat. Holott ÉN pontosan tudom hogy a mai férfiaknak nincs köze azokhoz, akik a törvényeket hozták régen. De aki tagadja, amit leírtam, az nem sokat ért a történelemhez. :-)

Én vagyok az, aki nem tartatja el magát, aki számára alap a randikon, hogy felváltva hívjuk meg egymást, én vagyok az, akit nem érdekelnek az autók és nem vágyom vagyon közösségre sem. Mindent egyesítek magamban ami a férfiaknak itt az oldalon elvileg kell, mégis lepontoznak, mert nem tudják elviselni azt hogy valaki valójában egyenlőnek tartja a két nemet. Nem tudják elviselni azt hogy valaki nem gyűlöli a melegeket és azt szeretné, hogy ez ne legyen szégyen. Nem tudják elviselni azt, hogy nem lehet büntetlenül bántalmazni, dolgoztatni gyereket. Ezt érte el ugyanis a liberalizmus, amit annyira gyűlölnek. Hát igen, félelmetes dolog a szabadság, pláne annak, aki nem tud élni vele. :-)

2021. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Azért ne keverjük a kettőt ! Amikor indult a liberalizmus az még jó volt igen! De ami most megy annak már köze nincs a régihez! Nagyon elkorcsosult mára és nagyon rossz irányba halad ez az eszme! Nem akarom részletezni hosszú lenne! Feminizmusról meg annyit,hogy nálunk sosem voltak elnyomna a nők,a magyar nép mindig is nőközpontú volt! Lásd anyaföld,Mária országa! Szóval nem kellene állandóan a nyugati mocskot utánozni és talán nem tartanánk itt!
2021. márc. 14. 09:27
 27/38 A kérdező kommentje:
Ja és nem melegek hanem BUZ..K! Meleg a kávé a tea,meg a radiátor a BUZ...I MEG BUZ...I! :)
2021. márc. 14. 09:30
 28/38 anonim ***** válasza:
54%

Sosem voltak elnyomva a magyar nők? Ne röhögtess már. Azért halt ki az Árpád ház is mert soha a magyaroknak eszébe sem jutott, hogy egy nő is lehet királynő. Nem né hanem nő. Angliában bezzeg lehetett, Spanyolországban is, és az északi országokban is. Nem véletlenül azok az országok állnak jól demokrácia dolgában.

A magyar tipikus balkáni nép, sosem álltak a nőkhöz olyan nyitottan mint Amerikában és Európában tőlünk nyugatra. Az, hogy mára már győzött a liberalizmus és a feminizmus, nem a magyarok érdeme. Itt is csak lepontozni tudjátok. Akik meg bzizik, azzal sajnos értelmes vitát folytatni nem lehet. További szép napot.

2021. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nem az Árpádház halt ki hanem a férfivonal! -_- Mai napig is élnek leszármazottai! A demokrácia amúgy is burkolt diktatúra! Meg hagyjuk már a nyugatot ami a buzulás családonbelüli szexualitás stb rabszolgatartás melegágya volt!
2021. márc. 14. 10:08
 30/38 A kérdező kommentje:
Ja és igen le is leszel pontozva mert ilyen agymosott fotel libsiből túl sok van! Menj el egy orkfaluba éljél ott aztán ha nem nyírnak ki meg erőszakolnak halálra a cigányok akkor gyere vissza a baromságaid terjeszteni addig meg nem vagy hiteles!
2021. márc. 14. 10:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!