Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy manapság egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy manapság egyre több az incel férfi, a nők hibája is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
71%
40: És ha pont 2 neked nagyon nem tetszőt ajánl hónapokon át? Ez nem jó. Inkább az élő rendezvények, rapidrandik, bálok, aktív társkeresés lenne célravezető akár régiónként (hisz nem valószínű egy Nyíregyháza-Győr párkapcsolat).
2021. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
85%

#41

Mi akadályoz meg abban, hogy szervezz egyet?

2021. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
66%
42: Egyrészt nem vagyok benne ilyenekben, nem vagyok rendezvényszervező. Másrészt a szervező általában nem magának szervez ilyet, hanem 40-50 más embernek. Én pedig elsősorban magamnak szeretnék párt találni, szerintem ez érthető.
2021. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
100%

#43

Tudsz helyet bérelni, tudsz hirdetni neten (pl. Facebook esemény létrehozása).

Miért menne el bárki, hogy veled ismerkedjen?

2021. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
32%
#44 szerinted kinek van pénze termet bérelni meg hirdetni? LOL
2021. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

#45

Aki ennyire rá van állva a témára és képtelen kihasználni a többi lehetőséget...

2021. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
33%

Hányszor, de hányszor volt ez kérdés... Általában 20-30 hozzászólásból egy értelmes jött. Most nem futottam át a válaszokat, de gondolom ismét mindenki szid mindenkit.


Egyébként, mindkét nem hibája. Az a helyzet, hogy egy közös társadalomban élünk és hatunk egymásra.

Az incel férfiak hibája az incelség azért, mert nem tesznek semmit a dologért és nem akarnak magukon javítani. Ez viszont, általában a környezetnek is elég erősen köszönhető. Senki sem magától szocializálódik fiatalon rosszul.

Azért, a nők keze is benne van a dologban. Elég kevés nőt látni, aki őszinte lenne. Ha megnézek bármilyen társaságot, ahol mondjuk egy srác megkérdezi a nőket, hogy jól néz e ki vagy milyen pasinak kéne lennie, hogy sikeres legyen, alig kap őszinte válaszokat. A legtöbb nő azt szereti mondani, ami jól hangzik. Elég tipikus szöveg, hogy legyen a pasi kedves. Aztán, itt meg megkapja, hogy a "kedves" pasik milyen rosszak.

2021. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
44%
47: Általában nem "nem akar javítani", hanem nem tud. Amikor látszólag mindent megtett és nem tudja min változtasson. Mint amikor egy 150 centis ember világklasszis kosaras akar lenni. Általában nem elég, ha kihozza a maximumot magából.
2021. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
76%

#47

Volt, hogy megkérdezte tőlem egy férfi ismerős, hogy mit gondolok róla külsőleg. Őszintén, tök normálisan elmondtam, hogy számomra nem jön be ezért és azért. Olyan hisztit levágott, hogy én csak pislogtam. Úgy elhordott mindennek, hogy azóta kerülöm a témát, mert nincs kedvem azt hallgatni, hogy egy ri##nc vagyok, amiért nem jön be. A kedvességgel nincs baj. Az a baj, ha ez az egyetlen jó tulajdonsága van a pasinak, mert önmagában nagyon kevés.


#48

Muggsy Bogues és Earl Boykins nem értenének egyet.

2021. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
92%

#48: Férfiként mondom, hogy ez nem igaz. Persze, vannak tényleg ronda emberek, tényleg alacsonyak és még sorolhatnám, de általában a "mindent megtett" gyakorlatilag semmiből áll.

Jó példa erre ez az oldal is. A legtöbb pasi, aki sír, hogy nem talál nőt és előadja, hogy mindent megtett, nem csinált semmit. Az egyikük pl. leírta, hogy odament az utcán nőkhöz és leszólította őket, aztán betolt egy bókot, de nem járt sikerrel... Ez volt nála a minden. Más meg leírta, hogy 100 kilós és nem tud fogyni, de ő mindeeeent megtett.

Nekem is vannak sikertelen haverjaim. Többségüknek azért adtunk mi, haverok tanácsokat. Tudod, hogy mit fogadtak meg? Semmit.

2021. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!