Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy manapság egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy manapság egyre több az incel férfi, a nők hibája is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
84%

#49: Hisztis mindkét nemnél van. Ha valakivel ilyen a kapcsolatod, akkor egyáltalán miért beszélsz vele?

Arról beszélek, hogy közös társaságokban is milyen szinten megy a hazudozás. Engem is minden lány barátom a világ egyik leghelyesebb srácának ad elő, pedig azért van annyi önkritikám, hogy tudom, nem vagyok az. Átlagos vagyok és ezzel nincs is gondom, de amikor gyakorlatilag modell csajokra azt mondják, hogy simán lenne esélyem náluk, akkor azért elég kínos a szitu.

2021. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
84%

#51

Leírtam, hogy ismerős. Nem társ, nem barát. Egy egyetemi csoporttárs jött oda két óra között, de ez volt talán a harmadik beszélgetésünk, szóval nyugi, nincs kapcsolatom ilyenekkel.


Az már a te problémád és nem általános jelenség, hogy ennyire megbízhatatlan barátaid vannak.

2021. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
29%

#52: Tehát, amiről te írsz, az általános jelenség, amiről meg más ír, az nem?

Na, ennyire lehet a legtöbb női hozzászólást komolyan venni.


Egyébként, mint látszik is, nálad egy random srácról van szó, aki gyakorlatilag senki volt neked. Nálam, meg közelebbi ismerősökről.

A megbízhatóságuk meg... Hát, volt, aki az éjszaka kellős közepén kerített nekem ügyvédet. Szóval, azért na, egyébként elég megbízhatóak. De, általános dolog, hogy mindenki hazudik és a kegyes hazugság még jellemzőbb. Szóval de, a kegyes hazugság általános, nem csak az én problémám.

2021. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
73%
Mégis miért lenne a nők hibája, kérdező? Miért kéne akárcsak egy percet olyannal tölteniük, aki nem vonzó számukra?
2021. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
23%
#54: Nem kell, de fordított esetben sem kell sírni. Ha én egyes csajokat csak megdugok, akkor ők se háborodjanak fel, hogy nem kellenek nekem többre.
2021. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
85%
Nincs is azzal baj, csak akkor előre közöld belük, hogy ez csak alkalmi dolog.
2021. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
76%
#56: Közlöm. Attól még itt is minden szemét állatnak el vagyok szidva. Élőben is megkapok pár dolgot.
2021. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
81%
#57: mert hogy már az ismerkedés legelején közlöd?
2021. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 lizzi77 ***** válasza:
77%
Ennyi erővel mondhatnád azt is, hogy azon 10% férfinemű hibája, aki szerintetek dugja a nők 90 %-át...Na,elárulom a bazi nagy titkot, ami egy normális nőnek fontos a pasiban: 1.legyen önálló személyisége 2. egy olyan vonzó tulajdonsága, ami az adott nőnek nagyon fontos (ez hívják úgy, hogy "nem tudom, miért teszik, csak van benne valami")3. lehetőleg legyen önkritikája és humora, hogy saját magát és a társát, nőjét,feleségét, stb. is a helyén tudja kezelni.-Tádám! ennyiiii
2021. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
67%

#58: Nem, a legelején a nevemet közlöm.

Egyébként igen. Amikor alakulna bármi, akkor természetesen közlöm. Nem hitegetek senkit és nem adom másnak elő magam.

2021. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!