Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy manapság egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy manapság egyre több az incel férfi, a nők hibája is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
0%

#59: Az ugye megvan, hogy a 2-es pontban az illető nem tudja magát a helyén kezelni, de a 3-asban meg elvárná, hogy a másik tudja?

Egy értelmes ember tudja, hogy miért tetszik neki a másik.

2021. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
92%
#60: ügyesen kikerülted, hogy megválaszold a kérdést, gratulálok.
2021. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
48%

#62: Teljes mértékben megválaszoltam. Te miről beszélsz? :D

Azért köszönöm, hogy tökéletesen bemutattad, amiről beszéltem.

2021. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
95%
#63: nem, a legkevésbé sem, hanem szándékosan tovább ködösítettél. Nekem mondjuk mindegy, én már réges-régen kiselejteztem a magadfajtákat még a felszínes ismerőseim köréből is.
2021. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 lizzi77 ***** válasza:
43%
61-es, nem nagyon értem, mit nem lehet azon érteni, hogy legyen benne valami, amitől vonzza az adott nőt...erre persze, hogy nincs befolyásod, itt a tudatalatti dolgozik, ergo a nő sem tudja, hogy mitől vonzó számára az a pasi, talán a zsáner , ami a legközelebbi fogalom hozzá.
2021. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
77%

59! Ez rengeteg olyan férfinek, akinek jut barátnő nincs meg, soknak meg, akinek nem jut pedig megvan.

Amikor ilyen alkesz nyolc általánosos disznó, aki az árokban fetreng három foggal fizetésnap után az csalja két nővel is a feleségét, -mert tudok ilyet- úgy megnézném, mennyire van meg neki ez a "szentháromság" amit itt leírtál.

Közben meg rengeteg ilyen, akit írsz szorul incel sorba, mert hiányzik belőle "valami". Ami miatt nem elég férfias a nőknek.


A lényeg sajnos van, aki csaj mágnesnek születik, akkor is, ha húgyszagú semmirekellő, más meg dolgozhat akármennyit sosem lesz senkije. Ez teljesen szerencse dolga.

2021. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
77%
59: "2. egy olyan vonzó tulajdonsága, ami az adott nőnek nagyon fontos (ez hívják úgy, hogy "nem tudom, miért teszik, csak van benne valami")" Szerintem itt bukott meg mindig a dolog. Ezen hogy a viharba változtassak? Nem hiszem, hogy tőlem függene, hogy mondjuk a nő épp olyasvalakikre bukik, akik (most hasraütve mondok valamit) csontékszer faragásban mesterek. Csak azért nem fogok ékszerfaragást tanulni, hogy lenyűgözzem, hogy "akkor majd másképp néz rám".
2021. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 lizzi77 ***** válasza:
100%
Igazad van, de ezt írtam, hogy nem tudsz rajta változtatni, ez nem egy hobbi, hanem tulajdonság, vagy személyiségjegy.Nekem pl. a mély hangtól, meg az erős kezektől kattan valami át, de a szomszéd Julinak meg teljesen mástól.
2021. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
85%
#67 Ebben pont az a jó, hogy mindenkinek más jön be. Nekem egy totál átlagos, vagy azalatti srác csavarta el a fejemet a búgó, mély hangjával. Külsőre semmi extra, de teljesen el voltam olvadva tőle. Nálam hang és illat :-)
2021. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!