Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó hiánya párkeresést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó hiánya párkeresést komolyan befolyásolja?

Figyelt kérdés

Pl. autóban is lehet randizni? Most hogy minden zárva.


Az is eszembe jutott hogy amikor a nő beül autódba az kicsit már olyan mintha az otthonodban lenne. Az autó olyan kicsit mint az otthonod kiterjesztett része. Hiszen pl. nem engedsz bele akárkit.



2021. márc. 15. 12:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%

#10 Az a helyzet, hogy ehez még falun se kell lakni, mert annyira megritkították a kórházakat, hogy én hiába lakom városban, mégis 25km-re van az első kórház ahova tudtam menni ügyeletre legutóbb éjfél után.

Ez az autó dolog szerintem olyan mont, hogy a férfi hordja egy családban a nadrágot, vagy nyitja egy nőnek az ajtót. Vagyis kicsit ciki ha fordítva van. Meg tényleg egy családban már szinte nélkülözhetetlen az autó.

2021. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a fővárosban nem nagyon számít maga az autó megléte, vidéken igen. De itt sem arról van szó, hogy valami több milliós csajmágnes legyen, az elvárás annyi szokott lenni, hogy rendben legyen. Amúgy is eleve nem a csajozás miatt kell, hanem mert nélküle a hétköznapok is jóval nehezebbek vidéken.
2021. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
15 éve van autóm.. nem érzettem azt 1x se, hogy ez növelné a párkeresési esélyeimet.
2021. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
11: ezzel a férfi hordja a családban a nadrágot dologgal annyira nem értek egyet. Szerintem egyik se fuvarozza a másikat,mindegyiknek legyen saját autója. Egyiknek sem a dolga eltartani a másikat.
2021. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként "vidéken" élek, nincs se kocsim, se jogsim. Pesten tanultam oda fölösleges volt, itt pedig 10 perc bringával a munkahely, szóval nagyon nem szorulok autózásra. Ha megyek valahova akkor általában haverokkal vagy családdal megyek, egyedül max. elmegyek tekerni egyet sportolás céljából vagy buszozok/vonatozok.

Ennek ellenére szeretnék jogsit, de idén pl ez eléggé ellehetetlenült.

Volt egy betegségem ami miatt eddig nem kezdtem el, talán mostmár tekinthetem magam gyógyultnak.

Illetve vsn több ismerős akinek van jogsija és autója, rájuk számíthatok ha gond van. A legtöbb haveromnak egyébként nincs se kocsi se jogsi, vagy ha van is azbutóbbi akkor sem vezet.

Én sem vezetnék szerintem sehova, szóval nem érzem szükségét. Eddig sem volt semmi bajom a hiányából, ez után sem lesz.

2021. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a csaj, aki nem akar veled összejönni pusztán amiatt, mert nincs jogsid, akkor azért nem is olyan nagy kár. Ő tesz neked szívességet, hogy ne keljen neked ilyen lánnyal foglalkoznod.
2021. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem a jogsiért meg a kocsiért jönnék vele össze kedves utolsó. Hanem hogy egy nagybevásárlást nem tud egyedül intézni ha lesz család. Vagy biciklivel hozza az 5 doboz tejet, húst,felvágottqt stb?
2021. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért régen volt kocsi? Nem! Még is megoldották ! Nem kellene ennyire elbutulni meg lustulni! -_-
2021. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hanem hogy egy nagybevásárlást nem tud egyedül intézni ha lesz család.


Ezt a fogyatékos szöveget általában ellövik az emberek, főleg itt gyakorin. Úgy csinálsz mintha az valamilyen megváltoztathatatlan állapot lenne, hogy valakinek nincs jogsija se kocsija. Majd ha szüksége lesz rá, megcsinálja és vesz magának autót bárki.

Addig míg családja lesz bárkinek is azért eltelik jó esetben pár év a párkapcsolatban, szóval van idő letenni a jogsit...

2021. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#11 te egy nagyon egyszerű lélek lehetsz. :(
2021. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!