Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a munkátok? Mennyiben befolyásolja ez a párkeresést?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 18:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Teljes munkaidőben dolgozom, 9 órát töltök hétköznapokon a munkahelyemen (munkaidő + összesen 1 óra szünet - ebéd, WC... stb.), plusz minimum 2x1 órát utazok (ha nincs fennakadás). Nincs annyi szabadidőm, mint diákként volt.
2017. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Lazy Lover ***** válasza:
72%
Építőipar amint megtudják menekülnek
2017. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
Életművész vagyok napi 8 órában, a hosszú munkanapok után soxor alig van energiám elmenni gigapartyzni
2017. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%

Mernok vagyok, egy baratnő beleferne az idombe, de inkabb az befolyasolja a parkeresest hogy nem jarok bulizni.

25F

2017. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Gazdasági igazgatónő vagyok, amint meg tudják menekülnek. Azt hiszik, otthon is főnök vagyok, pedig a magánéletben a domináns férfiakat szeretem.
2017. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
A Honvédség kötelékébe tartozom, nagyon sokszor megnehezíti a párkeresést.
2017. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Autószerelő vagyok. A párkeresésnél nem volt sok jelentősége, talán néhány nőnél plusz pontot jelentett
2017. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Heart of Darkness ***** válasza:
77%
Jelenleg vezetői beosztásban dolgozom egy cégnél, de ez egyáltalán nem tartozik a szakmámhoz és a munkaköröm hivatalosan csak rendszergazda, de sok más feladat is rám hárul. Semennyire nem befolyásolta eddig.
2017. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

A szocializmusban szerelő voltam a TSZ-ben. Totál lehetetlenné tette a párkeresést. Később mérnök lettem, de mégsem volt kedvem ahhoz hogy ismét alkalmazott legyek. Ezért saját megélhetési forrásokat alakítottam ki falun és városi lakásban egyaránt, attól függően hogy hol laktam. Ez az életmód maximálisan kedvezett a párkapcsolatoknak. Mivel a saját életemmel törődhettem és nem mások üzletével.

Frászt kapok attól a szótól hogy "alkalmazott".

2017. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Munkanélküli ami nem könnyíti meg a dolgot. Amíg betanított csicska melót végeztem akkor se volt jobb a helyzet csak akkor még időm sem volt ismerkedni.
2017. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!