Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya férfiak többségében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya férfiak többségében inkább egyedül maradnak, mint hogy csúnya nővel jöjjenek össze?

Figyelt kérdés
Csúnya nőként akkor kinél van esélyem? (Megjegyzés: én nem szoktam senkit csúnyának tartani, ha ápolt, egyébként magamat sem, de tudom, hogy objektíven csúnyának számítok.)
2021. márc. 17. 14:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Minek jöjjön össze bárki olyannal, akihez nem vonzódik? Mi értelme?
2021. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
Miben nyilvánul meg a "csúnyaságod"? Mármint mi az amitől csúnyának gondolod magad? Mert egyébként lehet hogy nem is olyan nagy dolog. Az emberek magukat másképp látják mint a külvilág.
2021. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%
#1 + 1
2021. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%
inge inkább egyedül vagyok, minthogy megalkudjak és egy rossz kapcsolatban legyek.
2021. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon jellemző rájuk, hogy nincsenek tisztában a saját igénytelenségükkel. Rondaságot azért nem írok, mert szerintem, mindenki lehet szép legalább átlagosan, ha figyel magára, biztosan nem vagy ronda te sem.

De tény, hogy nem egy olyan férfit ismerek, aki egyáltalán nem törődik magával, mégis olyat akar, aki kifejezetten szép, és rendben tartja magát.

2021. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#2, nem tudom, én nem látom magam olyan csúnyának, amilyennek mások látnak. De a külvilág véleménye alapján nagyjából tudom a "szintemet".
2021. márc. 17. 14:20
 7/35 anonim ***** válasza:
76%

#2 vagyok


Na figyelj, az emberekben elég sok a rosszindulat, elég csak itt körül nézni. Ezeket ki mondja neked? Mert azért van pár ember akinek szerintem nem kéne nagy figyelmet tulajdonítani.

Igen vannak emberek, akiknek nem tökéletes a külsejük, de ha rendben tartják, ápolják magukat akkor azért nem hiszem hogy ilyeneket kéne mondaniuk. Esetleg nem a belsőddel, a személyiségeddel van baj? Mert olyan azért nincs hogy valakit mindenki csúnyának tartson a környezetében, ha egyébként az illető normális külső és belső szinten is.

2021. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

#7

engem például kiskoromtól kezdve a saját családom bántott a súlyommal, stb. Ugye nem kell részleteznem, hogy ennek köszönhetően még felnőtt nő létemre sincs helyén az önbizalmam? Sajnos vannak szimplán rosszindulatú emberek, akiknek az fáj, ha valaki normális, ezáltal nem olyan, mint ők. Velem is ez volt a baj, mert a mostohatestvéreim igazi rossz gyerekek voltak, rossz tanulók. Normális, kitűnő tanulóként én lettem a fekete bárány. Az ő + a nevelőapám szemében is. :)

2021. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%
Már megint egy nemiscsúnya csúnya lány.
2021. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Az iskolában sokat bántottak a külsőm miatt (is). Persze vannak dolgok, amik nem tetszenek magamon, de én nem gondolom, hogy összességében annyira rosszul néznék ki. 1-2 barátnőm van, szerintük átlag alatti vagyok, szüleim szerint nem a külső a lényeg. Másokkal nem beszélgetek ilyesmiről, nyilván idegenek nem kiabálnak rám az utcán hogy "fúj de ronda vagy", de tetszeni nem szoktam senkinek.

Szimpatizáltam már mások által rondának bélyegzett pasival, de még ő se akart tőlem semmit.

2021. márc. 17. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!