Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a viselkedése? 2 napja beszélünk, de ő "már alig várja hogy egy pár legyünk"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért írok ide,mert nem tudok ezzel a viselkedéssel mit kezdeni őszintén.. Nekem kicsit fura a srác és érdekel a véleményetek hogy szerintetek megéri e vele randizni/összejönni?

2 napja rámírt egy srác facen hogy szimpatikus vagyok neki és lenne e kedvem ismerkedni meg elnézést kért a zavarásért (ami ritka a szia mizus fiúk esetében)

Na mindegy visszaírtam neki mondom úgy is 1 éve szingli vagyok meg úgy kép alapján se rossz a srác..

Aztán az elején minden jól indult de már aznap hogy rámírt olyanokat mondott hogy "alig várom hogy együtt legyünk","olyan jó lesz végre egy normális boldog párkapcsolat, amit csak te adhatsz nekem, senki más","mostantól veled akarok mindig lenni" stb...

Na itt kezdett gyanús lenni a dolog még mert megkérdezte hogy szombaton nem e talizunk... Én azt mondtam hogy jövő héten szombaton érek csak rá,mert nekem őszintén túl gyors és gyanús ez a tempó..

Csak szerintem olyan az hogy "mindegy hogy ki csak legyen, tudjam haveroknak mutogatni"?

Mert én nem ilyen barátnő szeretnék lenni és szerelmes szeretnék a páromba lenni..

Szerintetek randizzak vele? Megéri?Vagy hanyagoljam?


Köszönöm szépen előre is 20/L



2020. máj. 3. 07:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez bolond, hagyd a fenébe.
2020. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

Szóval, ha valaki veled őszinte, jól érzi magát veled, akkor számodra ez már gyanús? A probléma veled van és nem a sráccal!


A személyes ismerkedés sokkal jobb, mint a netes, mert az személytelen.


Ne keressél már légyszíves mindenhol hibát és gyanút. Egy tálba nem fogsz belehalni.

Ez nem gyorstempó.

2020. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is furcsa. Ha nem lesz köztetek semmi,akkor levakarhatatlan lesz. Még nem is ismer téged,de már tervez. Mire? Hogyan?
2020. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon furcsa. Vigyázz vele, mert lehet, hogy elmebeteg. Ezt komolyan mondom.
2020. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is túl gyors ez a tempó. Nem az a gyors, hogy rögtön találkozni akar veled, mert az érthető, hanem az, amiket ír. Túlzottan beleélte magát, hogy lesz veled párkapcsolata, s nincs benne annyi tapintat, empátia, hogy rájöjjön: ha ezt elmondja, az neked zavarbaejtő is lehet. Nyilván az ember szeret álmodozni már egy párkapcsolat ismerkedési fázisában is, de ezt nem szabad a másik fél tudomására hozni, mert kényelmeten érzést okoz és a másikat védekező, visszatáncoló helyzetbe viszi, különösen ha ő még nem érez hasonlóképp, még nem álmodozik.


Egyszóval szerintem ez a srác egyszerűen még tapasztalatlan a párkapcsolat-építésben. Végül is találkozhatsz vele egyszer, mert sokat nem veszthetsz, de haggy magadnak maximális lehetőséget a visszavonulásra arra az esetre, hogyha élőben is ennyire nyomulós lenne. Semmiképp ne add meg neki a telefonszámodat, hogy ne tudjon zaklatni, ha nemet mondasz. Addig is szerintem emlékeztesd arra az üzeneteidben, hogy még nincs kezdeti párkapcsolat sem köztetek, csak ismerkedtek, beszélgettek, s hogy ezért neked zavarbaejtő, ha már most párkapcsolatról beszél.

2020. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Felejtős.
2020. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6%
Mennyi negatív és gyanakvó ember egyrakáson. 🙄
2020. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Ez az a görcsösség amiről szoktunk beszélni.

Pár mondat chatelés után nem lehet kijelenteni, hogy mostantól mindig a másikkal akarok lenni

2020. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Tipikus nice guynak tűnik. Irreális tervezgetés, nyomulás, aztán ha visszautasítod, kimutatja a foga fehérjét.
2020. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez bolond. Vagy tényleg csak minél hamarabb szerezni akar valakit, hogy “legyen” vagy pedig annyira magányos szerencsétlen, hogy beleszeret az első emberbe, aki hozzászól. Bárhogy is van, én nem pazarolnám rá az időmet. Volt ilyennel dolgom, annyira magányos volt csóri, hogy egész nap a telefon előtt ült, hogy írok-e a valamit, a napom minden percéről be kellett számolnom, kb én voltam az élete közepe. Mondanom se kell, 1 hétig se tartott a dolog. Nálam nem játszik ez az undorító, ráakaszkodós stílus. Mentális problémák ezek, amiket kezelni kell.
2020. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!