Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szoktál csinálni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktál csinálni, ha a kiszemelted nálad csúnyább emberrel jön össze? Kiröhögöd?

Figyelt kérdés
Én ki szoktam röhögni.

2019. márc. 19. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ő meg téged, milyen nagy arc vagy a semmire.
2019. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem olyankor teszik össze a kezüket, hogy nem jöttek össze veled, mert ritka egy gyökér vagy, az ilyen csak arra jó, hogy beleürít senek, azt otthagyják.
2019. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem, elgondolkozom, hogy mit rontottam el. de nem szoktam kiröhögni senkit, gyerekes viselkedésnek tartom. minden kiszemeltemmel jóban vagyok kivéve egyet de az hlye.
2019. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Azon szoktam gondolkodni olyankor, hogy lehet túlértékelem magam és valójában én vagyok a csúnyább vagy bennem van valami hiba amiért nem engem választott.
2019. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg inkább azon gondolkozhatnál, hogy miért őt választotta, és nem téged. Nekem van egy tippem, és helyedben nem lenne kedvem röhögni.
2019. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Gyerek vagy még!
2019. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Nos, én tudom hogy túl tökéletes vagyok és néha ezért nem jönnek velem össze. De nem nevetem ki az alsóbbrendű népet
2019. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Kedves posztoló, akkora barom vagy, hogy nem jöttél még rá, hogy a külsőd csak egyetlen icipici kis tényező benned?


Könnyen lehet, hogy a kiszemelted egy olyan emberrel jött össze, aki 100x okosabb, kedvesebb, viccesebb, jófejebb nálad.


Ilyeneket írsz, inkább te vagy nevetséges. Gondolkozzál inkább el azon, hogy a külső nem minden.

2019. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Elég ostoba vagy, nemhogy tanulnál belőle. Talán jobb ember az akivel összejött, mint te.
2019. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Ex pasim volt ilyen. Lehordta a mostani barátomat (nem a pasim) aztán persze "véletlenül" nekem küldte el amit róla mondott. Hát irtó gáz viselkedés és nem is tudom hogy fogalmazzak. Saját magát ásta ezzel előttem.
2019. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!