Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoljak, ha ilyet ír?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak, ha ilyet ír? Ez tuti kamuzik, mikor azt mondja, hogy komoly barátnőt keres?

Figyelt kérdés

-Igen. Már készülök aludni. Csak nehezen megy most az álom a szememre. 😅 A hormonjaim.

-Hát,akkor hiába jöttél... Ehhez nem foguk hozzájárulni az biztos.🙂

-Pedig biztos gyorsan dolgozna a kezem 😅

-Amúgy, hogy vagy hercegnő? Enélkül is eszembe jutsz mindig 😘



Most egy komoly szándékú pasi tuti nem ír ilyet, úgy, hogy mi még soha nem is találkoztunk.

Mondjuk sokszor csak annyit ír szia, hogy vagy, hogy telt a napod? :), de azért ez erős...



2021. márc. 22. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Elég zavaros. Ez most egy párbeszéd köztetek, vagy csak az ő szövegeit másoltad ki? :D

A "szia, hogy vagy, hogy telt a napod?" szövegnél amúgy bármi jobb.

2021. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Párbeszéd. Ezt írtam én:Hát,akkor hiába jöttél... Ehhez nem foguk hozzájárulni az biztos
2021. márc. 22. 21:54
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de annyira gázak az ilyen totál bemásolt párbeszédek...

Szerintem senkire nem tartozik senkinek sem a magánbeszélgetése, ennyire konkrétan.

2021. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy kiragadott párbeszédből fog kiderülni, hogy milyen szándékai vannak. Lehet, hogy csak elkezdett flörtölni, de amúgy nem ilyen típus. De az is lehet, hogy valaki soha nem ír ilyet, bemutat az anyjának is, aztán utána azt látod, hogy le vagy tiltva mindenhol.
2021. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én például rosszul vagyok ettől a stílustól.
2021. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Aki komolyat keres, az nem így ír, de ezt te is érzed.
2021. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj meg,de ez totál gáz duma!

Attól függetlenül,hogy komolyat ,vagy csak kalandot keres az illető.

2021. márc. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna komolyat,ha személyesen SOHA NEM találkoztatok?
2021. márc. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
3-as ha szerinted ennyire gáz,akkor minek olvasod,mert szerintem,akkor te ugyanennyire gáz vagy.
2021. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

-Amúgy, hogy vagy hercegnő? Enélkül is eszembe jutsz mindig 😘



Wow szerintem 23 evesen neveztem valakit hercegnonek ugy, hogy nem is jarunk. Gaz ez a stilus, de nem tudom hany eves. Az biztos, ha en komoly szandekkal kozelitek, naaaaagyon ritkan irok ilyet.


Kb zsebhoki meg kanos dolgokra celozgat.

2021. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!