Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azert van ennyi incel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azert van ennyi incel, mert sok férfi egyszerűen képtelen feldolgozni, hogy nem jár nekik nő?

Figyelt kérdés
És emellett ott az internet ahol megtalálják a többi olyan embert akiknek hasonló gondolatai vannak, és tessék, meg is született egy online soviniszta szekta.

2021. márc. 26. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem el amúgy hogy léteznek incelek.

Nem tudom elhinni hogy van olyan férfi aki abszolút semmilyen nőnek nem kell

2021. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem, sok nőnek nem kell abszolút férfi. Vagy esetleg az álomherceg, azt is nagy duzzogva...
2021. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

van hidd el

mondjuk nekem már nem is kéne elég nagyot csalódtam a nőkben

ha kéne is csak prosti az érzelmi rész ami eddig az egyetlen lényeges dolog volt már nem fontos igazából még a tesi sem vannak jó kis megoldások eszközök.

Simán el tudom képzelni hogy léteznek na jól van utána néztem mik kik is ezek az incelek hát nem tűnnek normálisnak ha léteznek remélem nem.

2021. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Mi a frász az az incel?
2021. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Ez is benne van és számomra megdöbbentő, hogy a mai napig vannak, akik így gondolkodnak. Általában nem is értik, hogy ez mennyire elkorcsosult világkép.
2021. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4-es


Incel az, aki csajozásban sikertelen, gyűlöli a nőket, és mindenkit hibásnak tart a szar életéért, csak magát nem.

2021. márc. 26. 10:04
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: Ez így nem pontos. Az incel eredetileg az, aki annak ellenére nem tud nőkkel kialakítani kapcsolatot, hogy szeretne. Akikről te beszélsz, azok a nőgyűlölők és bár van átfedés a két csoport között, de a kettő nem ugyanazt jelenti. Csak hogy mást ne említsek, sikeres férfiak között is van nőgyűlölő.
2021. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Senki nem hiszi azt, hogy alapból járna neki nő vagy egyáltalán bármi is alanyi alapon járna.

Csakhogy az ember egész élete egy átverés.

Miért is?

Gondoljunk csak bele megszületünk, kijárunk pár iskolát, nevelnek jó esetben a szüleink, tanítanak minket.

LEgyünk udvarisak, megértőek, segítőkészek, becsületesek, ne verekedjünk, ne lopjunk, tanuljunk szorgalmasan, dolgozzunk keményen, csináljunk ezt, csináljunk azt és akkor sikeresek leszünk jó életünk lesz stb.

Csakhogy ezek rohdatul nem igazak, hány olyan példa van, hogy valaki hiába szorgalmas, okos, értelmes, hiába tanul, hiába próbálkozik, hiába csinál meg mindent, erőlködik, küzd akkor sem jut egyről a kettőre. Van aki az élet szinte semmilyen területén nem lesz sikeres az átlagosnál akár 1000X több energiabefektetés árán sem.

Van aki meg a kisujját sem mozdítja és minden téren jó élete lesz.

Szóval ezen dolgok miatt alakulhat ki brutális frusztráció, düh, harag bizonyos emberekben.

2021. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

#7 Tévedsz. Pontosabban alapjában véve igazad van, de ma Magyarországon a szó elvesztette eredeti jelentéstartalmánt és a nők ma incel jelzővel illetnek minden olyan férfit, aki számukra valamiért nem szimpatikus. Akár a véleménye miatt - sok esetben ehez elég nőgyűlölőnek lenni, az, hogy ez miért alakult ki benne, nem számít (tapasztalat, gyerekkori trauma, vagy valós incelség) - akár amiatt, mert nem akart vele kikezdeni, vagy akár amiatt, mert számára nem jönne számításba mint partner (anyagi okok miatt, külső miatt, stílus miatt, bármi más okból).

Szóval, ha a egy nőnek nem jövök be mint pasi - már az is elég ahhoz, hogy incel legyek, teljesen függetlenük attól, hogy családos ember vagyok.

2021. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

#8

Meglepődnél.

Egyszer randira hívott egy srác, holott tudta, hogy van barátom. Amikor elutasítottam, akkor elkezdett üvöltözni, hogy nekem kötelességem esélyt adni neki, mert úgy igazságos, hogyha anno a barátomnak adtam esélyt, akkor neki is kell, meg hát amúgy is jó ember. A legmegdöbbentőbb az volt, hogy elkezdte sorolni, hogy ő mivel jobb, mint a párom és miért járnék vele jobban. Hát köpni-nyelni nem tudtam.

Az élet igazságtalan, ezt mindenki tudja, de ez nem jogosít fel senkit a fenti viselkedésre és elvárásokra. Főleg úgy, hogy lehetőség van a fejlődésre, de az se garantál semmit.

24/L

2021. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!