Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig a komolytalan gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a komolytalan gyerekes pasikat fogom ki miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Soha nem találok egy komoly férfit akivel jövőt is lehetne tervezni miért van ez? Itt vagyok 33 évesen és valahogy mindig az olyanokat vonzom akik vagy nem tudnak bánni a pénzzel vagy gyerekes a felfogásuk a komoly dolgokat nem veszik komolyan nem lehet velük tervezni mert egyszerűen lehúznak a maguk színtjére és nekem annyira elegem van ebből.
2021. márc. 26. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem egyszerű, az biztos.

Én is kifogtam pár érdekes figurát, aki azt se tudta, mire költött el egy milliót vagy épp a társkeresőket bújta.

A mostani párom szerencsére teljes egészében felnőtt, felelősségteljes férfi.

Valószínű, hogy érett nőt is hasonlóan nehéz lehet kifogni.

2021. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Játssz nyílt lapokkal: amikor ismerkedsz valakivel, elmondod neki, hogy te ezt, és ezt, így és így szeretnél tenni, cselekedni, mit gondol róla. Tehát érezze, hogy te tudatos vagy. Ezzel megelőzöd azt, hogy később derül ki, hogy a másik gyerekes, és nem rombolnátok fölöslegesen egymást.
2021. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz megtalálni a megfelelő párt, de szerintem halhass a 2. válaszolóra. Minden rossz szándék nélkül, 33 évesen már nincs idő random próbálkozni. Gondold végig, hogy melyek azok a tulajdonságok, amik neked mindenképp fontosak egy kapcsolatban és akik ezeknek nem felelnek meg, azokat eleve ignoráld. Lehet, hogy ezzel jelentősen csappan a szóba jöhető férfiak száma, de akik megmaradnak, közülük könnyebb lesz kiválasztani az igazit. A szép szemek egyébként is roppant vonzóak.:)
2021. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Normális nőt is nehéz találni, pedig nem vagyok gyerekes...
2021. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a mai világban nagyon nehéz már normális társat találni. Én úgy érzem hogy akik eddig voltak párjaim azok közül egyik se gondolkodott komolyan. Pl a mostani párom is már elmúlt 30 de még mindig úgy viselkedik mint egy nagy gyerek legalábbis sok dologban igen. Az egyik ilyen a pénz téma kereshet ő akármennyit neki semennyi pénz nem lenne elég egyszerűen nem tudja hogy kell beosztani én meg nem vagyok az anyja hogy megtanítsam erre. De az exem is szintén hasonló volt ő sem tudott bánni a pénzzel sőt neki még tartozásai is voltak kölcsönök minden. Aztán még sok ilyen dolog van amiben nem gondolkodnak komolyan. Én pl azt sem szeretem ha egy férfi lobbanékony hirtelen ember hamar felrántja magát mindenen még akkor is amikor pedig nincs igaza és neki áll feljebb. Nem szeretem ha keresik a veszekedést direkt belekötnek a nőbe hogy ő aztán még jobban felcukkolja magát és abból indul a vita.
2021. márc. 26. 13:51
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
A nő választ, nem?
2021. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tud bánni a pénzzel?
2021. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hjajjj, egy ilyen barátnőről álmodok....
2021. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"nem tudnak bánni a pénzzel" - beosztanád helyette, mi?


(Támadások előtt - nem a nőkről gondolom ezt, hanem a kérdezőről, mint egyénről a kérdései alapján)


De így is erőteljesen jelez a "troll kérdés jelző", túl sok klisét lő el egy kérdés alatt.

2021. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%
Azt kapod, amit megérdemelsz. Talán nem mindig csak az adoniszokat kellene keresni. :)
2021. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!