Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a mai 18-19 éves lányok sokkal gyerekesebbek, komolytalanabbak, mint 10-20 évvel ezelőtt az akkori 18-19 évesek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételeknek, ha oltani akarnál.
2013. szept. 27. 11:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Azért mert ekkorát változott a világ ezt látják mindenhol és beilleszkedésképpen ők is igy viselkednek.. Másrészt a legtöbbjüknek ott van anyuci apuci aki mindent alájuk pakol és elkényezteti őket igy nem tanulják meg a pénz értékét és az önállóságot sem.. mikor mégis önállóak lesznek akkor pedig csak a bulizás megy mert most az a nagy élet nekik... majd 30 évesen pedig elgondolkodnak ...
2013. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Mert még kölykök. Egy 18-9 éves még hol felnőtt? Miért kéne egyáltalán felnőttesen viselkedni? Mintha nem érne rá később.
2013. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:

Miért állítasz ilyet?

Mindegyik azt mondja,hogy ők érettebbek a koruknál,sőt még a velük egyidős fiúknál is!

2013. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Én azt érzem, hogy a mai lányokra iszonyat nyomás nehezedik, mert a tv/internet/trendek hatására őrült verseny van a lányok között, hogy ki a menőbb, vagányabb és ezáltal a férfiak által kedveltebb közülük. Sokszor randiztam olyan 18-19 éves lánnyal, aki nagyon szép volt, bájos és egyébként rendes is, de éreztem rajta, hogy folyton feszeng, nem tud ellazulni és kicsi "figyelni". Mindig a barátnőiknek próbáltak megfelelni, "pasit" is úgy választottak, hogy nézték mit mondd rá a legjobb barátnő. Kicsit úgy érzem ezek a lányok még nagyon felszínesek, függenek a társadalom, a barátnőik elfogadásától. Idővel ezt talán kinövik, csak sajnos legtöbbször sok csalódás árán.

Szerintem a komolytalanság egyenesen arányos a média, internet romboló, értékpusztító hatásaival és a lehetőségek növekedésével (ami miatt kevesen választanak határozottan értékeket maguknak).

2013. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
2: megsúgom anno a nagypapám 18 évesen már keményen dolgozott, a mamám 16 évesen ment hozzá férjhez. Persze nem ebből indulok ki, de egy trágya világot élünk. A mai 18 éveseknek eszük ágában sincs tudatosan élni, rendesen tanulni 60-70%-nak, isznak, kefélnek össze-vissza. Milyen társadalom lesz? Hol lesznek azok a nagy magyar kutatók, tudósok, mint anno?
2013. szept. 27. 11:38
 6/50 anonim ***** válasza:
Változik a világ.
2013. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Ezt a példát látják a megfelelési kényszer hogy ha xy nak ilyen ruhája van ennyi pasival volt nekem is annyi kell ha állndóan totál sovány modelleket látok nekem is olyannak kell lennem ha ők isznak én is kb ilyenek kevés aki magától dönt és saját egyénisége van nem pedig egy utánzat
2013. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

"pasit" is úgy választottak, hogy nézték mit mondd rá a legjobb barátnő.


Igen, ezzel kapcsolatban írtam is ki kérdést már korábban. Akkor persze váltig tagadták, hogy bármiféle befolyása lenne a másiknak.

2013. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
10-20 évvel sem voltak érettebbek, de mindegy....
2013. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
A másik az a pasi szó. Agyf@$zt kapok tőle. Számomra, aki engem pasinak hív, az el van ásva, többé nem is találkozom vele. Na nem vagyok frusztrált, mielőtt valaki ezzel támadna, egyszerűen egy igazi férfinek tartom magam, nem pasinak. Pasi az, aki 5 nőt megkúr egy este hulla részegen valamelyik romkocsmában. :D
2013. szept. 27. 11:48
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!