Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most én vagy ő a "hibás"? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagy ő a "hibás"? Ő (k) gyerekes (ek).

Figyelt kérdés

Îrtam már kèrdést erről, de vannak fejlemények.

Szóval neten megismertem egy lányt, az oldalpn 7 levél/hó a limit. Ő kérte e-mailezzünk. Onnan tudom a becses nevét. Randi volt megbeszélve. Csupa jószándékkal, randira készűlve ránéztem facen. Nagy meglepetés èrt! Kapcsolatban van x y al január1 óta ,január 13án lett kitéve. Alatta egy jópár gratulálós komment. Rákérdeztem a pasinál is a lánynál is. Pasi hebegett habogott de annyit mondott , hogy nincsennek kapcsolatba de a lány elmagyarázza. Nos a magyarázat elmaradt, csak a kollégák szórakoztatására tették ki. Akik kommenteltèk ők benyalták a viccet/mesét.

13án a másik műszakkal bulizott (vagy előző nap). Munkahelye a megyei gyűjtőcég bár a lány diplomás.

Na èn gondolok ezt azt gondoloma munkahelyi iq bajnok alfahimek meg akarták cuccolni.

De!!! Most ha a randi jol sikerűl akkor x y nal kapcsolatban van a világ előtt mikor velem jár. Vagy ma vele holnap velem??

Szerintetek??

Van elfogadható indok erre (hogy valakivel kiirja kapcsolatba magat)?



2018. jan. 23. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem égetném magam ilyen bohóccal, de te tudod. Legalábbis nekem ebből lerí, hogy nem akar mostanában komolyat senkivel...
2018. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1es! Köszönöm, de...Hajtogatja , hogy komolyat akar, randira várt gyereket szeretne 2 éven belűl...komolybak tűnik.
2018. jan. 23. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Igazabol arra nincs elfogadhato indok, hogy te egy vadidegen pasinal erdeklödsz es szamon kered!


En sem tartom tul humorosnak ezt a viccelödest, de nem tartozik neked se magyarazattal se indoklassal. Az pedig most meg föleg ne foglalkoztasson, hogy ez majd milyen fenyben tünteti fel a ti "kapcsolatotokat". Jo, ha elöre öszinten tisztazzatok, hogy ki milyen celbol ismerkedik, de nagyon tavol alltok meg attol, hogy egymas maganeletebe turkaljatok! Szemelyesen meg csak nem is talalkoztatok! Most ugy öszinten: te mit kepzelsz magadrol? Levelezget veled egy lany. Ennyi! Ez teged pontosan mire jogosit fel a sajat kis vilagodban? Tenyleg erdekelne.


Aki meg azelött ennyire tolakodo es feltekeny, attol mire szamithat a jövöben? Szerintem, ezzel teljesen jogosan eljatszottad az eselyedet. A lanynak tartozol egy bocsanatkeressel a tulkapasodert.

2018. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Az valóban "erős", hogy az ismeretlen pasit "számonkéri", de az egyáltalán nem, ha a lánynál érdeklődik, hogy mégis mi "vele a terve", ha a facen meg az van kinn, hogy anuár 1. óta kapcsolatban van. Randi előtt teljesen jogos és helyénvaló kérdés. Csak a tisztánlátás végett...
2018. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ja és ez nem féltékenység, csak nem mindenki "repül rá" olyanra, akinek parja van már.
2018. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem sietnel annyira a piros kezecsket megtalalni, talan elolvastad volna, hogy:

"Jo, ha elöre öszinten tisztazzatok, hogy ki milyen celbol ismerkedik..."


Valoban nem lenne feltekenyseg, ha nem repül ra, hanem eldönti, hogy ilyen körülmenyek között inkabb hanyagolja ezt a lanyt.

2018. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Rossz a címzés, piros kezecskével legfeljebb az anyázós, mocskolódó hozzászólásokat szoktam "díjazni". És az valóban jó, ha randi előtt tisztázzák, hogy ki, milyen "célból" ismerkedne, de ha mar a randipartner nem jelzi, hogy kapcsolatban lenne, a face viszont "mást mond", csak rákérdezek. Épp a tisztázás céljából.
2018. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A lány durván komolyat keresett. 3. Levélben felhozta 1-2 èven belül gyereket akar....Hiszitek nem...túl tisztességes vagyok... Más párja tabu pedig férjes lányka(direkt ìgy ìrom) szinte könyörgött, hogy 2 napra utazzak le vele a szülő városába. Mondjuk az se volt egy minta házasság a lány velem kelt velem feküdt ....egész nap szinte zaklatott. Elkűldtem oda! Csak a badoo oldalon 1év alatt 10lehetőséget hagytam ki..."válunk de együtt élünk", lányok miatt vagy "pasim majd ha hazajön (kűlföldön folgozik) szakìtunk." Az én örökìtő anyagomhoz nem tapad foglalt lány!
2018. jan. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!