Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire várható még el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire várható még el manapság egy lánytól hogy mosson takarítson stb a párjára?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 11:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
63%

amennyire egy ferfitol elvarhato, hogy eltartsa a parjat es megcsinaljon minden haz koruli teendot/barkacsmunkat.


ha valaki tolem ilyen VARNA EL, biztosan elkuldenem a jo krv a anyjaba.

2021. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
96%

Nekem olyan lány lenne ideális, aki gazdag, és mellette nem kell dolgoznom, és a szolgáink végeznek minden munkát, mi meg csak szorakozunk és éljük az életünket.


Aztán belelóg az ujjam a bilibe, és felébredek.

2021. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna hogy ez ennyire nagy szó manapság
2021. márc. 27. 12:28
 24/50 anonim ***** válasza:
92%
Milyen álszent vagy. Ezer egy ilyen kérdés van. A válasz mindig ugyanaz: munkamegosztás. Miért vár bári is bármilyen más választ erre?
2021. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
91%

Én ezeket nem azért teszem meg, mert elvárás, hanem mert jó a rend és a tisztaság, a tiszta ruha is kényelmesebb, mint a koszos. Viszont, ha ez nem alap a másik oldal részéről, ergo max generálja a szart, ahol elfogyot ott hagyja, elszórja, eszébe se jut, na ott nem egymást keressük. Nem csecsemőre van szükségünk, hanem társra. Aki nem fullad a koszba, szennyesbe, eszik csak kenyeret, hanem magától is képes megoldani azt amit a nőtől elvárás.

A mai nő ugyan úgy tanul, dolgozik, szüksége van pihenésre, a mai "férfiak" pedig ugyan erre hivatkozva, meg ükszülők erőfeszítéseit emlegetik, és nem csinálnak semmit.

Ez nem női férfi munka, meg kereset függő, meg tudom is mire hivatkoznak még. Egyszerű emberi igénynek kéne lennie.

Ha egyik félnek se okoz orgazmust a házi munka, akkor pedig lehet felvenni valakit erre

2021. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megbeszélés kérdése.

Munkamegosztás pl.

Én is dolgozom 8 órában, túlóra is van néha, de ennyi munka után tőlem senki ne várja el, hogy még majd mosok/főzök /takarítok. Majd hétvégén. Amikor több ideje van az embernek. De akkor se csak az egyik fél csináljon mindent. Együtt elmegyek a párommal bevásárolni, megfőzünk, valamelyikünk mos a másik meg takarít. Na így eltudom képzelni. Nálam anya csinált mindig mindent. Amikor apa otthon volt hétvégén pl, nem dolgozott, a TV előtt ült és semmit nem csinált. Sokszor annyit nem mondott anyának, hogy köszönöm. Volt, hogy le se ült hozzánk ebédelni, vagy vacsorázni (Pedig mindig finom volt amit anya csinált!). Az a helyzet, hogy hála eme,, csodás '' példának amit láttam a családomban egy percig se vagyok hajlandó elfogadni ezt, hogy míg én meggebedek mindenben, addig a férfi meg semmit se csinál. ( ez már a nagyon szélsőséges példa de én ezt láttam így ezt a példát tudom felhozni). Vagy munkamegosztás van vagy maradok egyedül. Még mindig jobb mint 2. Műszakot vállalni a másik javára.

2021. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
22%

Fát nem vágtunk, normális fűtésünk volt, mint az emberek többségének már


Kelet-Mo-on élek, kisebb településen. Az emberek 90%-a fával fűt, kevesen gázzal dupla annyiért...Aki pesti az más világ, ég és föld, dupla akkora bérek, itt 200 ezer nettó már a csúcs.

2021. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Én is keletmagyarországi vagyok és valóban nettó 200 nál tartok,nem sokat ismerek itt aki többet keress,a fa is igaz
2021. márc. 27. 13:33
 29/50 anonim ***** válasza:
80%
Na kérdező, és mit nyújtasz te mindezért cserébe?
2021. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
7%
Ugye itt a gykn az él a legtöbb ember fejében, hogy van Pest, a többi, a vidék az világűr a szemükben. Ég és föld a különbség. Miskolcon egy fullosan felújított 2-2.5 szobás lakás 16-18 m ft, Pesten meg 40-45-nél indul az. Itt Borsodban a városokon kívül, vagy akár kisebb városokban pedig 90%-ban még fával fűtenek, PEsten 90%-ban gáz, villanytüzelés megy.
2021. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!