Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire várható még el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire várható még el manapság egy lánytól hogy mosson takarítson stb a párjára?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 11:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

És a kérdezők pedig azt nem veszik figyelembe, hogy a válaszolók adott esetben rohadtul nem az ő élethelyzetükben léteznek.

Ha nekem is a zuram lenne, más lenne a közeg más választ adnék, mint amit adok ebben az élethelyzetben. Mivel Pesti vagyok, és itt azért több panelszökevény van, mint egy Borosi kis faluban, had legyen az a véleményem, hogy a két 8órában dolgozó irodista ossza már meg azt a nyűves házimunkát, akár a feladatok felosztása, akár a napok felosztása az alapja.(ebben a közegben mozgok)

Képzeld, épp mosok, varázslat, mosógép, vagy 1,5 órát elvan egyedül a ruhákkal. És fura, a párom koszos cucca is benne van, ő meg telefonon boldogít 5percenkent mert vásárol(listával), most, hogy se suli(gyerekek a kertben játszanak, se munka) még a sütőt is kipucoltam, mert kell, ha azt szeretném, hogy sokáig jól működjön, ha hazaér szépen elpakolja amit vett, és kiélem a főzhetnékem. Ugyanakkor hétköznap megoldja egyedül a főzést, mosogatást, mert ő csak dolgozik, én meg egyszerre dolgozok és oktatok két gyereket. És még pihenni is van időm így, neki is.

Tény, hogy "nevelni" kellett, hogy helyesen használja a szennyestartót(véletlen nem mostam ki a sarokba behányt cuccát), a mosogatószivacsot(koszos edény tiszta lesz tőle, és ha nincs több pohár...), de megoldotta a feladatot. Javaslom te is tégy így, ha nincs más nőnemű akkor kérd a szomszédnéni segítségét, hogy a háztartás rejtelmeit megtanulnd. (tudok fát hasogatni, kötésbe rakni, füvet nyírni, metszeni, kapálni)

2021. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

Egy 10 milliós országban élünk, ebből majdnem 2 millió él Budapesten. És nyugi még nagyon sokan élnek nagy városokban. Én írtam, hogy normális fűtésünk volt, egy kelet-magyarországi városban laktam.

Ja és itt egy adat, mely szerint a városi lakosság 2011-ben 6.900 ezer volt. És ez a szám növekeszik ahogy az idő telik és néptelenednek el a falvak:

[link]

Úgyhogy ja, azt hiszem többen laknak lakásban vagy kis kerttel rendelkező házban és egyre kevesebb férfi vág fát.

2021. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
18%

Mi kertes házban élünk, mindketten majdnem ugyanannyit dolgozunk, van egy gyerkőc is. Odabent mindent én csinálok (főzés, mosás, takarítás, stb), én intézem a bevásárlást, ruhákat, időszakos kiadásokat.

A párom füvet nyír, a teraszt csinálja, tavaly szigetelte a házat. Úgy gondolom, hogy így a jó, ha már ennyi plusz melót csinál a közös házunkon, az a minimum, hogy ezeket megoldom nélküle.

2021. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
84%
Balázs, téged az életben nem fog senki kiszolgálni. Nem mintha amúgy elvárható lenne, de neked különösen esélytelen.
2021. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

tavaly szigetelte a házat.


Valami ezermester?

2021. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha a leányzó ugyanannyit dolgozik, mint te, akkor akár csak közelítőleg is mi a gondolatmeneted alapja, hogy ő végezze a házimunkát?
2021. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
A lányok/nők dolga volt évszázadokon keresztül
2021. márc. 27. 18:30
 38/50 anonim ***** válasza:
90%
A múlt idő, az itt a kulcsszó, barátom.
2021. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
89%
Mert évszázadokon keresztül nem volt munkahelyük, és a férjeik eltartották őket.
2021. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére a világ és benne az emberek változnak. A múlt a múlté ;-)

Aki meg megragad a múltban annak lesz rossz.

2021. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!