Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén egy szűz fiúnak 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén egy szűz fiúnak 20 felett van még lehetősége barátnőt találnia?

Figyelt kérdés
Minden lány elutasítaná mert tapasztalatlan? Szerintem a lányok ezt megérzik.
2021. márc. 27. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Lehet. Ha levetkőzöd a gyerekes picsogást, önbizalomhiányt és önsajnáltatást. Nem a "tapasztalatot" keresik a nők, hanem a Férfit, aki szimpatikus, kedves, normális, határozott ÉS kezdeményez, kommunikál, udvarol.
2021. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%

Én 20 éves voltam amikor elsőnek volt barátnőm. Csak legyél magabiztos és ezzel hitesd el vele, hogy már rutinból nyomod. Vele vesztettem el a szüzességem és a mai napig azt hiszi, hogy csak kamuztam amikor azt mondtam, hogy ő volt az első. 3 hónapot voltunk együtt, utánna szakitottam vele. (Nem ilettünk össze). Én egy kicsit bizonytalan voltam és tényleg megérezte. De nem voltam félős és megpróbáltam magabiztosan álni az egészhez.

21/F

2021. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
85%

És ha megérzik? Nem lesz semmi, ha az illető nem szégyenlős és normálisan felvállalja semmi baj nem lenne. Most az ismerkedést nem azzal fogod kezdeni, hogy xy vagyok szűz. Ha megismersz valakit és sok időt töltesz vele szerintem annyira mindegy ki szűz ki nem, a szeretet pont erről szól. Meg valahol el kell kezdeni. A nulláról már csak felfele vezet az út. 🙂

Végszóúl igen, ha a srác bizonytalanul furán viselkedik akkor "megérezzük az enyhe szüzesség illatot". A viselkedés sokat elárul, azon változtass hogy eltüntesd még az alaszagot is.

2021. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
#3 vagyok, most látom kicsit ellentmondásos a válaszom. A lényeg ha meg is tudjuk hogy egy fiú szűz, a reakció nagyban függ az eddigi viselkedésétől. Pl ha egy félénkebb srác, aki nem annyira magabiztos akkor megvan az oka hogy miért nem volt kapcsolata, de ha egy kedves, talpraesett srácról van szó, akkor az,hogy szűz eltörpül, inkább olyan hihetetlenné válik és lesz olyan lány aki ki akarja deríteni. 😉
2021. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van. Majd 30 meg 40 felett keseregj. Akkor már késő lesz, most még nem az.
2021. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem meg. Le se rít róla. De amúgy nem is számított, mert szerettem.
2021. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!