Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy valaki nem vonzódik azokhoz akikkel összeillene?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem teljesen értem. Mármint arra gondolsz, hogy mondjuk csöndes, de neki nem az jön be, vagy fordítva? Mert akkor van, hogy megesik. A rossz önismeret is okozhatja, vagy ha nem jó körökben mozog. Vagy mindkettő.
2021. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb és még gyakoribb, hogy ahhoz vonzódik, akjvel egyáltalán nem illik össze. :(
2021. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Erre nem igazán lehet válaszolni.

Én harsány, sokat beszélő ember vagyok, mellém egy csendesebb ember való, megőrülnék egy olaszos temperamentumú pasi mellett. A barátnőm, hozzám hasonló személyiség, meg imádja ha a párja legalább olyan szenvedélyes, mint ő.

Tehát ugyanahhoz a kiindulási alaphoz teljesen ellentétes partner illik. Ugyanis nem attól függ az "illeszkedés", hogy mit gondolnának előzetesen az emberek, hanem attól, hogy te mit szeretsz.

2021. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra célzott, hogy az előnytelenebb külsejű embereknek mindig azt javasolják, hogy "keressen a saját szintjén".

Attól mert valaki ronda, még egy másik ronda ugyanúgy nem fog neki tetszeni.

2021. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 Igen leginkább erre gondoltam. Nem mindenki tud a hasonlóhoz vonzódni.
2021. márc. 28. 10:28
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

Minél lejjebb haladsz a vonzalmi piramisban, annál gyakoribb mindkét nem oldaláról.


A férfiaknak még az átlagos, 5/10-es nő lehet elég vonzó, ha hallgat a tanácsaira és megfelelő hajat csináltat, megfelelően öltözködik.


Nőknél ha 8/10 alatt vagy, már átlag alattinak számítasz. Ha össze is jönnek veled, folyamatosan éreztetik, hogy mekkora szerencséd van velük.


Alatta viszont csak olyan ritka együttálláskor, amikor mindkét félnek ízlésficama van. De általában egyoldalú szokott lenni a dolog. Vagy mindkét fél nagyon erősen megalkuvó típus.

2021. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ízlésünk nem a saját külsőnktől függ. Miért függene attól?
2021. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem a környezet határozza meg, hogy "ki kivel illik vagy nem illik össze".

Szerintem ilyen szempontból a belső tulajdonságok fontosabbak mint a külső, a kinézet.

2021. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8-assal értek egyet. Bízzunk már az jobban az ösztöneinkben és kevésbé a társadalmi elvárásokban. Minden ember vonzódik egy típushoz és velük illik össze. Közülük kell kiválasztani azt az egyet, akivel leginkább kölcsönös a vonzalom és aztán aki a párja lesz. Így biztosan olyat fog találni, akivel összeillik. A modern hülyeségeket mint pl. a végzettség, státusz, vagyon, családi háttér alapján válogatásokat meg felejtsük el, mert ezek miatt van annyi félresiklott kapcsolat, ami már az első döccenőnél megsérül és széthullik.
2021. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez így szép is lenne, de a valóság sajnos nem ez.

A szebb nők nem fogják a rondább férfiakat választani, mert megtehetik hogy válogassanak és kapnak jobbat úgyis.

Persze lehet azt mondani hogy ez nem így van, de a 20. visszautasításnál már elgondolkoznál rajta.

2021. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!