Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyít javítana párkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyít javítana párkeresési lehetőségeimen ha külön költöznék szüleimtől?

Figyelt kérdés

Vagy 2 éve vettek nyugdíjas éveikre egy lakást de nem adják ki és addig még 6 évig lakhatnék ott úgyhogy nem kell lakbért fizetnem.

Ugyanakkor ez munkahelyváltást jelentene meg már nekem kellene bevásárolnom illetve takaritanom mosnom magamra és rezsit is állnom ez pedig kényelmetlenebb lenne mint mostani helyzetem.


És az is zavarna hogy nem az enyém ês hetente megnéznék de még csak 10 milliom van abbol nem tudok venni magamnak.

32/f



2021. márc. 28. 13:59
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Akkor nekem kevesebb lesz és egy nő sem fogja figyelembe venni hogy miért van kevesebb nekem.
2021. márc. 28. 15:57
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
0 megtakarítással hamarabb találsz nőt, mint szülőkkel együtt élve.
2021. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem miért olyan nagy probléma hiszen bármikor tudunk kettesben lenni az üres lakásban...
2021. márc. 28. 16:03
 24/47 A kérdező kommentje:
Talán úgy fogalmazom meg hogy minek lépjek ki ebből amíg nincs barátnőm ha utána gondolná én benne lennék a összeköltözésbe ha ez minden vágya, de egyedül nem szeretnék azért lenni mert kényelmetlenebb és most ez megfelel
2021. márc. 28. 16:05
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

így majd összeköltözéskor koppansz te is meg szegény nő is, ha összejön veled.


Ő szolgálhat ki egy gyereket, te meg akkor fogsz szembesülni a való élettel, vagyis a kötelességekkel, és akkor hidd el, nem azt fogod érezni, hogy de jó hogy együtt élek a csajommal, hanem hogy de jó volt anyucival, bezzeg ott fullosan elláttak, itt meg már elvárások vannak.

2021. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Nem hiszem...

Nekem meg fog érni egy kis nehézséget a dolog...

2021. márc. 28. 16:10
 27/47 anonim ***** válasza:
69%
85%, hogy troll kérdés. Én is szülőkkel életk. De nekem hasonló korúként égne a pofám, ha nem adnék rezsibe. Sőt, alap, hogy a nagyobb tatarozási, felújítási munkákat (burkoló pl.) én fizetem ki, házimunkákba besegítek, én is vásárolok stb.
2021. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés.

Szerintem pedig nem kell adnom hiszen nem kaptam nevemre lakást legalább ennyibe segítsenek be hogy nem veszik el a pénzem

2021. márc. 28. 16:25
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
akkor szerintem a vizet meg a villanyt se használd. Én akkor is hazaadtam, amikor minimál bért kerestem.
2021. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

"De főzni jól tudok"


Mikor és mit főztél utoljára?

2021. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!